Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnátok így, ennyi...

Bevállalnátok így, ennyi idősen harmadik gyereket? Most vagyunk 37 és 48 évesek. Tehát minimum 38,49 évesek lennénk mire megszületik. Aki esetleg bevállalta nem bánta meg?

Figyelt kérdés
Tudom, ez már nem fiatal kor, még akkor sem, ha mindketten 10-et letagadhatnánk külsőleg. De most felétődött a gondolat, hogy talán egy harmadikat még.... A középső és a kicsi közt 5 év lenne mire megszületne. Sokak szerint ez is sok korkülönbség. Ha a szívemre hallgatok szeretném, ha az eszemre akkor elbizonytalanodok. Nem is annyira magam miatt, hanem a férjem miatt aki ugye jóval idősebb nálam is, majdnem 50 lenne ha jönne a harmadik. És oké, hogy jól néz ki, fiatalos, se egy ránc se egy ősz hajszál, sportos. De mi van ha 50 után hirtelen megörekszik. Ilyenre is van példa bőven, ez már rizikós kor. Vélemények?

2020. jan. 5. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne?Párom 52,én 37.Egy hónapos a babánk.
2020. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vállalnám be (persze ha besikerülne az más kérdés), de ha ti szeretnétek,miért ne?Van 2 gyereketek, tudjátok mivel jár, az meg, hogy más mit mond ne érdekeljen titeket.Ha szeretnétek vágjatok bele.😊Sok sikert!
2020. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Teljes mértékben tőletek függ, hogy hogy érzitek magatokat.
2020. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Tőletek függ :) Tennie kell az egészségéért, ahogy neked is. De hát ez mindenkire igaz. Nincs olyan, hogy egyszer csak minden átmenet nélkül megöregszik valaki. Betegség, baleset pedig fiatalt is érhet. Sok sikert :)
2020. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Én biztos nem.
2020. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
A férjed is szeretné? A nagy mennyi idős? CSOK miatt is szeretnétek? Nem az ítélkezés miatt kérdezem, csak ennyi idősen (50 évesen) már inkább fiatal nagypapa korba van a férjem. Én nem vállalnám ennyi idősen, nekem a férjed életkora már sok. És mint írtad, lehet, hogy most fiatalos és majd kicsattan az életerőtől, ez ilyen korban gyorsan változhat.
2020. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
50 évesen egészséges élethelyzetben unokazni kéne, nem gyereket csinálni 😐
2020. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vállalnám be, ha már van 2 gyerek. Nálunk az öcsém volt kései 3. gyerek, és bár apukám fiatalabb volt, mint a férjed, az öcsém kamaszkorára már nagyon megöregedett, egyetemi éveire meg eléggé le is robbant. A közelünkben lakott egy pasi, aki a második házasságában vállalt 50 felett 2 gyereket, ő is nagyon megöregedett, mire a gyerekek iskolába mentek. Már 70 körül van, de még mindig dolgozik, mert a gyerekek még mindig iskolások. Ő is nagyon fiatalos pasi volt korábban, sportolt, de most inkább idősebbnek néz ki a koránál, nagyon össze van csúszva. Ez a kor már a pihenésről kéne, hogy szóljon.
2020. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Jaj 6-os, már vártam,hogy valaki felhozza a CSOK-ot.Mert aki a mai világba nagy családot szeretne, az csak is a CSOK miatt, ugye?De ha még így is van, ahhoz sincs semmi közünk.Annyira bunkó dolog szerintem ilyet kérdezni.Bocsi de ez kijött belőlem!
2020. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

#9 aki 50 évesen szeretne gyereket, az nem a nagy család miatt tenné. De, mint írtam nem azért kérdeztem, hogy beszóljak vele.

Nem egy ismerősöm vállalt harmadik gyereket és vették fel a csokot. És jól tették. De egyik sem 50 éves.

2020. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!