Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülő miért mérges ha a...

A szülő miért mérges ha a gyerek nem eszik?

Figyelt kérdés
a szülő miért mérges ha a gyerek nem eszik?

2022. jan. 8. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi infóból igazán kimerítő válaszokat fogsz kapni.
2022. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert azt szeretné, hogy egyen.
2022. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
44%
Mert felakarjaa hízlalni a kölykét a szülő :D
2022. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Mert ha nem eszik rendesen, később akkor lesz éhes, amikor már álmos is lesz, egy éhes-fáradt gyerek kegyetlen nyűgös tud lenni és se az alvás, se az evés nem megy már neki.

Leesik a vércukra, ha sokáig nem eszik egy gyerek.

Nem fejlődik megfelelően, ha kihagy komplett érkezéseket, összeszűkül a gyomra.

A nem megfelelő táplálkozás az emésztést is odavágja, a bélflórát is eltolja, fogékonyabb lesz a bacikra, vírusokra a gyerek.

Ha meg az a kérdés, hogy miért nem ehetsz csokit ebéd helyett, mikor te azzal is jól tudsz lakni, akkor annyit tudok mondani, hogy nőlj fel!

2022. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Én amiatt, mert idegesít, hogy mindent megeszik ami hülyeség, de a rendes ételt nem.

(Nem adok neki mást ilyenkor, csak ő sorolja hogy mit enne és azok mind édességek)

2022. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Meg az is tök xar érzés, mikor kiteszed a lelked, hogy finom legyen, ízletes, és az első reakció a "nem" 😆😆😆
2022. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azért voltam mérges, mert aggódtam, hogy nem visz be elegendő egészséges tápanyagokat a szervezetébe. Mérges voltam azért is, mert a jó szándékom falakba ütközik (mondjuk az egész szülőséget ilyennek érzem). Bosszantott az is, hogy nemcsak simán elutasította az ételt, hanem irdatlan hisztiket is csapott minden egyes főétkezésnél majdnem egy éven át. Egy idő után akkor is, ha a kedvencét kapta. Kiabált, vergődött 5 percet, aztán leült enni...

Ilyenkor az ember már az étkezés gondolatára is kimerül.

2022. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok mérges (illetve inkább szomorú), mert a gyerekem nem is iszik. Ha inna rendesen és semmit nem enne, boldogabb lennék. Úgy kell mindenféle kásákkal meg levesekkel műsorral kísérve kínálgatnom, mert azokból talán bemegy annyi folyadék, hogy épp ne száradjon ki. Ha hagyom, hogy egyen, amit akar és magától igyon, akkor kiszárad. Persze látta orvos, de nem találják az okát.
2022. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!