Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tüdőgyulladással 16 hónapos...

Tüdőgyulladással 16 hónapos babával a kórházban?

Figyelt kérdés

Ma derült ki, hogy a lányomnak tüdőgyulladása van. Elméletileg vírusos. Az apja van vele a kórházban, én itthon, mivel várjuk a kistesót, plusz én oltatlan vagyok - részlet kérdés.

Ilyenkor mit csinálnak a picikkel? Általában mennyire figyelnek egyáltalán egy gyerekre a kórházban? Teljesen felépül vajon?

Ne haragudjatok, de első gyerek, ráadásul eddig nagyon szépen megúsztuk betegségek nélkül... ilyen romon még sose láttam szegényt!

Ha volt valaki, aki hasonló cipőben járt leírná a tapasztalatait?



2022. jan. 9. 02:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Oltasd be magad
2022. jan. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért van kórházban, hogy ott szakszerű és megfelelő ellátást kaphasson. Nyilván meg fog gyógyulni, de minimum olyan állapotban küldik haza, hogy már otthon is boldogulni tudtok vele.


Amióta közösségbe jár a nagyobb gyerekem, a kicsi rendre elkap tőle minden nyavaját. Mondjuk most közösség sem kellett, szépen elkapott valami jó kis felső légúti akármit. Szerencsére ez most a többi eddigi betegséghez képest lófütty, de épp elég, hogy ne mehessünk el a kedvenc heti egy alkalmas mondókázásra. Hát ez van. 🤷🥺


Gyógyulást, próbálj pihenni, a gyereked jó kezekben van, ráadásul az apja is vele van.

2022. jan. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem tudom miért írja j-vel a nyavalyát a telefon. Ki is törlöm az ajánlottak közül a rosszul írt verziót. 😅
2022. jan. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kösz a jelzést kedves első.


Köszönöm a választ második, mielőbbi gyógyulást nektek! Zavar nagyon, hogy nem én vagyok vele bent, de ez van sajnos. Próbálok pozitívan hozzáállni, jó helyen van, figyelnek rá.. csak sajnos az ügyelet nem ezt a hatást keltette, de utána az ambulancia már okés volt, csak nehéz elvonatkoztatni.

2022. jan. 9. 08:26
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Megérte nem oltatni? Megérte távol lenni a gyerekedtől akinek szüksége lenne az anyukájára?
2022. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Második vagyok. Köszi!


Szerintem amúgy oltatlanul is vele maradhattál volna, maximum csináltak volna egy tesztet s addig elszeparáltak volna (reklektálva a 08:39-es válaszra). És egyébként is, döntse el saját magának, hogy vállalja e várandósan, vagy sem. Én vállaltam, nem lett 3 fejem, de más dönthet másképp.


Kérdező: szerintem apja is elboldogul vele, ugyanannyira az apja, mint te az anyja. Fordítva ő is így lenne. Nyilván anyaként úgy érezzük, hogy többet adhatnánk, de nem feltétlenül van ez így. Én itthon maradtam a kicsivel mert szopizott, míg a nagy az apjával elment a műtétre. Másnap ki is engedték őket, akkor én is nagyon rosszul voltam, hogy nem én mentem, de a fiam abszolút nem látott ebben semmi negatívat.

2022. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet csinálnak oltottan,oltatlanul is kórházba kerüléskor. Augusztusban voltam a gyerekemmel.
2022. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Drága 5-ös és 1-es...

Sajnálatos módon jelenleg nem éreztem magamban azt, hogy jelen tudnék lenni olyan szinten, ahogy azt a lányom megérdemelné, ezért van bent az Apja helyettem.

Nem azt mondtam, hogy azért nem én vagyok bent, mert oltatlan vagyok. Ez egy plusz ok, de nem ez a fő.

Köszönöm a rendkívül kedves hozzászólásokat, rettenetesen megéri otthon lenni a családom nélkül, kívánom nektek sose legyen benne részetek. De azért remélem a saját szemetekben is meglátjátok a gerendát...


Kedves 6-os, aki a kettes is!

Köszönöm szépen mind a 2 kommentedet! Nagyon jól esnek és köszönöm, hogy a lényeget legalább neked sikerült megérteni! Hálás vagyok!

2022. jan. 9. 15:47
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

6os már egy éve oltanak akkor még nem volt terhes...


Kérdező..igen valóban sokkal jobb hogy a kislányod üvölt utánad nem érti miért nincs bent az anyja mikor a leginkább szüksége lenne rád...majd magyarázd el neki, anyuci nem volt veled, mert kényelmetlenül érezte magát...aztán majd jössz ide sírni miért utálja a testvérét meg téged.

2022. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es, veled nagy baj van. Ha az apjával is jó kapcsolata van a gyermeknek, ugyan mi sérülne? De most komolyan? A férjem teljes értékűen ellátta a nagyobb gyerekem, amíg a kicsivel kórházban voltam. Köszöni szépen, nem féltékeny tesó. Nem azon múlik, hogy most pár napot, jaj te jó ég, az apjával kellett eltölteni pár napot. Nyilván a kórház más környezet, s anya csak egy van. De apa is! Szóval a frusztrációdat szerintem éld ki máshol...
2022. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!