Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsit kényes a téma, de ti...

Kicsit kényes a téma, de ti hogy viszonyultatok a szexhez a terhesség második felében?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt, kívántam, de legutóbb olyan borzasztó érzés volt az orgazmus, hogy komolyan nem vágyom rá többet. Az egész hasam, a beleim is csavarni kezdtek és bekeményedett a hasam, mintha komoly gond lenne. Éreztem, hogy a méhem valahol a köldököm magasságában ér véget és egyáltalán nem töltött el jó érzéssel, mint korábban.

Szóval őszintén. Titeket ez nem zavart? Vagy nálatok nem volt ilyen iszonyat fura és inkább kellemetlen érzés?

Megcsak 22 hetes vagyok, éppen csak nőni kezdett a hasam, bele sem gondoltam, hogy ezzel gond lehet.


2022. jan. 14. 07:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor érdemes pózt váltani, de ha ettől függetlenül is befeszul akkor szólj a nőgyógyásznak. Szedsz elég magnéziumot?
2022. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Mi mind a 2 terhességem alatt a kb 35.hétig szexeltünk. Ilyet 1x sem éreztem mint amit leírtál.

Akkor is azért hagytuk abba, mert én már nem tudtam ellazulni, undorodtam a testemtől 🤷‍♀️

2022. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
4 terhességet szexeltünk végig, heti 3-4 alkalommal (köszi, hormonok 😄), de sosem éreztem ilyet, mint te. Mindenképp beszélj orvossal, hogy mi volt ez és hogy viszonyuljatok a témához a jövőben.
2022. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
kérdező, nem jó helyen érdeklődsz, itt mindenki 40 hétig szexel heti ötször, még két hányás közt is. Anonim oldalak hátránya...
2022. jan. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
42. héten is, utolsó. És ez miért is fáj neked? Egyébként sosem hánytam terhesen, semmilyen rosszullétem nem volt egyikkel sem.
2022. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
5, hol írta a 4, hogy fáj neki? CSak rávilágított, hogy itt bárki azt hazudik, amit akar...
2022. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Terhesen orgazmus alatt nem szabadna ezt erezni

Mindenkeppen keress fel a dokid es beszeld meg vele.


Esetleg annyi h probaljatok ki nem aktus kozben hanem pl nyalassal. Ha ezzel nincs gond akkor lehet h a poz a rossz.

Ha oralis szexnel orgazmuskor is ilyen akkor irany azonnal a doki!

2022. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Én sem voltam rosszul, szülés előtti napon is szexeltunk, aznap vásárolni mentünk, estére megszuletett a baba.

Mintha nem lettem volna terhes a szexet illetően ugyanúgy ment minden, gyakran, mindenhogy, nem finomkodva.

Ettől nem kell hazugnak nyilvánítani, van akinek igy van, van akinek máshogy.

Talán magnézium hiány lehet, vagy azt a pózt egy időre hanyagoljátok, esetleg kozben többször valtsatok pozt, probalgasd, hogy kényelmes neked.

2022. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%

Nekem semmi bajom nem volt vele


Valóban a legvègéig szexeltünk ( szülés napján is)


Sosem hánytam/ émelyegtem a terhességeim alatt.


( cserébe viszont nagyon sokáig nulla volt a libidóm szülés után.. -8-9 hónapig és 3,5 ève szoptatok, nem egy gyereket, csak összeértek, nah azóta nem nedvesedek rendesen… inkább ne lenne terhesen libidóm🙈, mint ennyi ideig)

2022. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is keményedett a szextől a hasam a második trimeszterben, vagy jó két hónapot kihagytunk. Aztán a harmadikra elmúlt, de akkor meg már baromi kényelmetlen volt. Végül 42. héten indítottak, szóval előtte két hétig szerintem annyit szexeltünk mint amikor összejöttünk - igaz nem volt olyan élvezetes :D - szóval nem volt kihatással a baba érkezésére. Nem tudom milyen gyakori jelenség ez és mindenképp említsd meg az orvosodnak majd.
2022. jan. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!