Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez most menstruáció lenne...

Ez most menstruáció lenne vagy aggódjak valami más miatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagytok orvosok, oda is be fogok jelentkezni, leginkább tapasztalatok érdekelnének.


Szülés után 3 hónappal jött meg először a menzeszem, dec 24-én, legalábbis én ezt hittem, mert arra hasonlított, bár a korábbi menstruációmhoz képest elég gyenge volt, ha nem cserélgettem volna betétet higiéniai okokból, akkor egy is elég lett volna egy napra. Hasam se görcsölt semennyire, pedig korábban mindig szenvedtem vele.

Elmúlt maradéktalanul 30-án az egész, az utolsó barnázás is, ma meg megint úgy keltem, hogy valami menstruáció szerű maszatolás van. Nem fáj a hasam, meg nem érzek semmi kellemetlent se, csak ezt a "vérzik is meg nem is" jellegű dolgot tapasztalom. Pecsételésnél több, átlag menzesznél kevesebb. Volt esetleg így valaki? Még szoptatok, 100%ban és természetes szülésem volt, különösebb komplikáció nélkül, nem tudom mennyit számít.


2022. jan. 14. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után 1 évvel állt vissza rendesen. Addig össze-vissza jött meg, olykor csak pecsételés volt vagy gyenge vérzés. Szóval ez teljesen rendben van, főleg ha szoptatsz.
2022. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!