Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ruhákat érdemes a...

Milyen ruhákat érdemes a bölcsibe vennem? Novemberben kezdünk.

Figyelt kérdés

Benti cipő, kinti cipő, hány váltás gatya, pulcsik, ilyenekre gondolok :) Méretváltás előtt vagyunk éppen, úgyhogy ami itthon van abból már semmi nem lesz jó novemberre.

Mennyire kell a bölcsiben divatozni??


2010. szept. 9. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a praktikusság híve vagyok, annyira nem izgat a divat. Mindenképpen kell váltócípő (szandál, vagy kis tornacipő a legjobb) néhány body, és nadrág. Tapasztalatom szerint meleg van a bölcsiben, az én lányom ezért bodyban és harisnyában van egy semmi kisruhával. Mégpedig azért, mert erre a vastagabb nadrágot, overállt nagyon könnyű ráadni. Neki nincs külön kinti-játszós cucca, de sok bölcsis kisgyereknek visznek be kinti váltó játszóruhát és cipőt is.
2010. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ajánlom, hogy minden napra vegyél neki egy olcsóbb szabadidő együttest és kb 2 pár cipőt kintre! Az én fiam minden nap koszosan jön haza, mondjuk Novemberben már nem lesznek annyit kint!

A benti cipőnk szandál,semmi extrát ne vegyél!

Nem figyelnek annyira a gyerekedre, mint te figyelnél! Mármint a ruhájára gondoltam!:-)))

2010. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!