Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, hogyha...

Az mennyire normális, hogyha a másfél éves gyerekemnek bedagadt a karja oltás után és nagyon fáj neki?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos normális. Az MMR mellékhatása azt hiszem.


A fiam a lábába kapta és nem tudott után járni 2 napig, mert fájt neki.

2022. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális
2022. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Borogatni kell száraz hideg borogatással.
2022. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az MMR-t nem 15 hósnak adják?

Nem a DPTa-IPV-HiB oltásra gondoltál? Nekünk azt a combikába adták és bedagadt, bekeményedebb szegénykének, hozzá se lehetett érni úgy fájt neki.

2022. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem normális hogy másfél évesnek karba adták és nem combba.

Nálunk bekeményedett ugyan a helye, de semmi komoly. Egyéni érzékenység.

2022. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Emberkínzók...

Én mikor gyerek voltam és oltásokat kaptam bepánikoltam, több mentális betegségem is kialakult, a való életben borzalmasan szorongok már az orvosoktól, egy vérvételre is rettegek elmenni pontosan ezek miatt az emlékek miatt, annyira rosszak hogy nem tudom tultenni magamat rajta.


Szép...

2022. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elnézést a kellemetlen hangnemért, csak mint mondtam pszchiés gondjaim vannak, ezt konkrétan fel sem fogtam hogy kiírtam, csak miután elküldtem... Na mindegy. Elnézést
2022. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!