Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Világos, szinte fehér széklet...

Világos, szinte fehér széklet gyereknél....tapasztalat?

Figyelt kérdés

A kisfiam 2 éves múlt. Ma kakilás után láttam, hogy nagyon világos, szinte már fehér volt a széklete. Soha nem.fordult ilyen elő még eddig. Nyilván utána olvastam és nem nyugodtam meg egyáltalán.

Semmi más tünete nincs, nem fájlalja semmijét, nem lázas, jókedvű, étvágya van ugyanúgy (nagyon is jóétvágyú gyerek), nem sárga sem a szeme, sem a bőre, pisi is rendben.


2022. jan. 24. 12:04
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt ❗

Dokival beszéltem szerdán tudja fogadni, mivel egyszeri eset eddig, azt mondta várhatunk, nézzük meg a holnapi kaki milyen lesz, de én most teljesen rá vagyok stresszelve, hogy nehogy valami komolyabb baja legyen.


Van valakinek hasonló tapasztalata? Akár saját, akár gyerkőccel? Nagyon érdekelne.

2022. jan. 24. 12:05
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
2022. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket én is végigolvastam ezért hívtam a dokit...
2022. jan. 24. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Epetermelés leállt. Nálunk is volt ilyen, gyógyszertől.
2022. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi 🙂

Nem szed semmilyen gyógyszert, nem is szedett október óta. Béres cseppet és C és D vitamint kap. Aztán délután kakilt még 2X egy keveset, az már teljesen normális volt. Doki azt mondta ha ismétlődne kivizsgálják. Reméljük ennyi volt csak, de megírom hátha valakinek később jól jön.

2022. jan. 25. 11:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakinek hasznos a későbbiekben... Akkor egyszer fordult ez elő, aztán eszembe jutott, hogy előtte nap elég sok sajtot evett, a doki szerint elhetett ettől. Azóta minden teljesen rendben van a kakival 🙂
2022. jan. 31. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!