Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » CSOKnal feltétel a házasság?

CSOKnal feltétel a házasság?

Figyelt kérdés

1.

Egyedülálló szülő vagy csak élettarsi viszonyban elők (menyasszony - vőlegény) nem igemylehetik?


2. Ki honnan melyik banktól igényelte?


3.

Akinek 3 gyermeke van (már meglevők, nincs magzat) azok mennyit kaptak?


2022. jan. 28. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen a házasság feltétele.
2022. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a menyasszony-volegeny nem jogi meghatározás, semmi biztosíték nincs rá hogy bekövetkezik a házasság. az élettársi viszony úgy tudom bejegyzett (közjegyző által) kell hogy legyen.

"házastársak, élettársak vagy egyedülálló személyek is igényelhetik a támogatást, de eltérő feltételekkel"


mi az erste banktól igényeltük


az összeg attól is függ, hogy vidék vagy sem.


egyébként ilyen nehéz a googlet használni? vagy bemenni egy bankba érdeklődni?


[link]

2022. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 hetes baba mellett igen...
2022. jan. 28. 08:50
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

És a falatot is adjuk a szádba?

A google tele van válaszokkal

2022. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3:

nem hinném hogy tovább tartott volna ide belépni, bepotyogni 4 sort, majd a válaszokat várni olvasgatni, mint googlen az első csok-os cikkbe beleolvasni, szavakra rákeresni...

2022. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Egyedülállóként is igényelhető a CSOK, az összeg meg attól függ, hogy új vagy használt ingatlanra vennéd igénybe, és hogy hol, de a stílusod nagyon gáz :(

2 hetes baba mellett sem megerőltetőbb használni a google-t, ha már arra jut energiád, hogy a CSOK-on gondolkodj. 2 hetes baba mellett én csak arra tudtam gondolni, hogy túléljem a napot 😂 Az ingatlannal kapcsolatos dolgokat még szülés előtt intéztük, mert bár első gyerek, de sejtettem, hogy nem lesz sétagalopp. A másik kérdésedre is válaszolva, bár nem vagyok megkeseredett öreglány, de nem, sajnos nem volt este szex. A 6 hetes kisbabánkat kellett pesztrálnunk. Legnagyobb bánatunkra, és a tiédre, nem voltak adottak a feltételek a szexhez 😩 Köszönjük a megértésed 😂

2022. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Asszem itt nem nálunk nem volt szex... 🤣
2022. jan. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2es, 5os vagyok. szerintem segítettem, válaszoltam a kérdéseidre, még egy cikket is linkeltem... ettől függetlenül nem értelek. de gondolom megvisel téged hogy nálatok még nem lehet szex. sajnálom, 4 hetet még bírj ki valahogyan.
2022. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez a nem volt este szex? visszböffenés az alpári szintnek is a legeslegalja. És még azt hiszi milyen vicces volt és hogy megmondta. 🤦‍♀️
2022. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes baba mellett nálatok volt?
2022. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!