Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik az Ágoston név,...

Hogy tetszik az Ágoston név, mit gondoltok róla? Hogy lehet becézni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 19:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy kifejezetten tetszik, de sokkal-sokkal jobb, mint a mai divatos butácska nevek, mint pl. Noel meg Benett, meg hasonlók.
2022. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom, erről az ugrott be, hogy minek nevezned Ágostonnak, amikor nevezhetnéd Ádámnak is, ami egy teljesen szép és problémamentes név.
2022. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
66%

#22

Valószínűleg mert neki tetszik, az ízléseken meg nem lehet vitatkozni.


(Nyugi, nekem se tetszik, biztos, hogy nem adnám, sőt, szerintem is sokkal szebb az Ádám név, de ha ő Àgostont akar, hát legyen....)

2022. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nagyon csúnya. Egy pénzéhes, lehúzóst fogorvost neveznek így, akihez régen jártam.

Ráadásul sokan majd Ágizni fogják, akár csak cinkelésből is, hogy az Ágnes jusson eszükbe.

Szerintem nem férfias, nem szép. Biztos nem adnám a gyerekemnek.

2023. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!