Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szültél? [Szavazás]

Miért szültél? [Szavazás]

Figyelt kérdés
ŐSZINTÉN pls!
2022. febr. 4. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Mert a gyerek az élet értelme
Mert ezzel akartam megfogni a pasit
CSOK, szocpol, egyéb támogatás miatt
A nagyszülők követelték az unokát
A család, barátok, környezet állandó nyomásgyakorlása miatt
Nem is gondolkoztam ezen, jött magától
Becsúszott, és nem vetettük el
Mert jól mutat fészen, instán
Hogy ne hagyjon el a pasim
Más, leírom kommentben
66 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:

Lássuk, hányan merik bevállalni az őszintét!

(egy anonim oldalon, ugye, ahol nincs semmi tétje a dolognak)

2022. febr. 4. 09:20
 2/46 anonim ***** válasza:
86%
Készült Magyarország kormánya megbízásából.
2022. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
41%

"Lássuk, hányan merik bevállalni az őszintét!


(egy anonim oldalon, ugye, ahol nincs semmi tétje a dolognak)"


Eleve saját maguknak sem merik bevallani sokan. De (talán) ennek így is kell lennie valamiért...

2022. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
98%
Olyan lehetőség nincs, hogy csak simán szerettem volna családot? Vagy ez az élet értelme kategóriába tartozik? :D elég negatív kicsengése van
2022. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Elég provokatív a "Lássuk, hányan merik bevállalni az őszintét!" megjegyzésed...


Nálunk egyik se, nem mondom azt, hogy a gyerek az élet értelme, de szerettünk volna babákat a férjemmel. Nagyon szeretjük, hogy van nekünk a lányunk (lassan a kistesó is), de ha nem lehetett volna saját gyerekünk, valószínű nem vállaltunk volna örökbefogadott gyereke(ke)t.

Mások akarata nem érdekel, nekünk kell őket eltartani, nevelni, így lényegtelen, ki mit akar. Após már most nyomatja, hogy na majd a harmadik... hát nem lesz harmadik. Pedig babavárónk is van, azzal "nullázódna", de normális ember nem azért a (mai viszonylatban mért) aprópénzért szül, tekintve, hogy hosszú távon többe kerül a gyerek, mint amiennyit bármikor is adnak "érte".

2022. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%

Brit tudósok nagy fokú összefüggést mutattak ki a terhesség és a szülés ok-okozati kapcsolata között.

Jómagam is azért szültem, mert terhes lettem.

Elég kevesen szülnek úgy, hogy nem terhesek.

2022. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy tele rosszindulatú válaszlehetőséggel, csak épp az nincs megadva ami miatt az emberek jelentős része vállal, hogy egyszerűen szerettek volna gyereket. Te csak azt tudod elképzelni, hogy csak anyagi, vagy külső nyomásra vállal valaki gyereket, vagy ha nem feltétlenül olyan baromságokban kell hinni, hogy a gyerek az élet értelme?
2022. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Brit tudósok megállapították, hogy ez a kérdés provokatív.
2022. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerek az élet értelme. Csak szimplán családra vágytam minden "hátulróljövős" indok nélkül, és szerettem volna egy gyereket.
2022. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy mindegyik lehetőség negatív színezetű.

Akkor leírom: szerelmesek voltunk és családra vágytunk. Semmi egyéb oka nem volt.

2022. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!