Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szültél? [Szavazás]

Miért szültél? [Szavazás]

Figyelt kérdés
ŐSZINTÉN pls!
2022. febr. 4. 09:16
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
És csirkefarhátra sem telik, eddig sem jutott rá. :(
2022. febr. 4. 12:21
 32/46 anonim ***** válasza:
92%
Hiába próbálsz gúnyolódni, egy egészséges lelkű ember nem foglalkozik mással és nem gyűlöl másokat ilyen triviális dolgokért. Lehet a terápia is segítene, szerintem érdemes lenne szakemberhez fordulnod. Azért is fontos, mert ez a sok méreg hosszú távon rámehet az epédre, hasnyálmirigyre. Szóval ne vedd fél vállról a dolgot!
2022. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, kérdező, látod mi szeretjük etetni a trollokat, nem fogsz éhen halni 🤣
2022. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
2 dolgot látok magam előtt. Ez vagy egy tizenéves hülyegyerek, akinek nincsenek barátai, magányos és a családjának is csak kolonc a nyakán, vagy egy megkeseredett idióta, akinek semmi nem jön össze az életben, se kutyája se macskája, és most itt veri a nyálát. Mindenesetre elképzelem magam előtt, ahogy ül a monitor vagy a telefon előtt, és élvezkedik itt a gyakorin. Annyira megnézném az ilyen embereket a való életben. Biztosan nem egy sikeres, boldog, kiegyensúlyozott embert látnék. :) Én nem akadok ki az ilyen embereken, csak jót mosolygok, hogy a saját gyengeségét így próbálja kicsit palástolni és azt hiszi, hogy egy anonim oldalon majd bárkit meg tud bántani. :D Szerintem te még a kasszásnak sem mersz visszaszólni a való életben, ha rosszul adja a visszajárót. Csak így arctalanul van nagy pofád.
2022. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különösebb okunk nem volt rá, egyszerűen csak szerettünk volna gyereket. Kétszer is. Nekem része az életemnek, hogy gyerekeim vannak. Nem az életem értelme, mert az életemnek addig is volt értelme, amíg ők nem voltak. De mindig úgy terveztem, hogy egyszer majd lesznek. Ha neked nem tetszik, hogy emberek embereket hoznak létre, az a te problémád, szerencsére senkit nem befolyásol a véleményed.
2022. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdezö és te miért nem szülsz?

A nincs aki teherbekettyintsen

B meddő vagy és buvalbszott

C még magadat se tudod eltartani olyan csóró vagy.

Na làssuk anonim bevàllalod e.


Irónia off, egybites vagy hogy àtlàsd az összefüggést.

Hülye kérdésre hülye vàlasz

2022. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, de a mi adónkból (gyerekmentes, childfree emberek) kaptad! Szívesen!"


Itt van a válasza egy másik kérdéshez. Szerintem ez csak egy csóró idióta, akit zavar, hogy ő nem kap szja visszatérítést és minden gyerekest utál, mert az "ő pénzét" osztja szét az állam😀

2022. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést már többször feltetted, provokatív céllal.

Attól, hogy te nem tudod elképzelni, hogy valaki őszintén vágyik gyerekre, még létezik ilyen. Hiába írogatod mindenhova a CSOKOT, szerencsétlen öcsisajt.

2022. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
77%
Badboy, te vagy az?
2022. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
26%
39, nem Badboy nem ezen a szinten mozog.
2022. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!