Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyem bébiőrt érdemes venni?

Milyem bébiőrt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tudnátok valami olyat ajánlani, aminek jó az aksija (kibír 24 órát), és lehetőleg kamerás? Nem hátrány, ha nem kerül egy vagyonba. A kamerás hatótávolság nem kéne, hogy túl nagy legyen, mert 70 nm-en lakunk, de mondjuk ha megyünk a nagyszülőkhöz is vinnénk, és ott 2 szintes családi ház van. (Mikor napközben fent aludna a baba, akkor lenne rá szükség.)

Vagy több értelme lenne egy webcam-nak itthonra, és egy egyszerűbb bébiőrre meg éjszakára meg utazáshoz? Annyit böngésztem már, olvastam értékeléseket is, de már teljesen tanácstalan vagyok. Nem akarok 10ezreket kidobálni az ablakon.

Ti mit használtok, és hogy vált be? Illetve mennyi ideig tudtátok használni, mekkora lakásban?

Köszi előre is.


2022. febr. 4. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
110 nm-en sosem kellett bébiőr. Ha valahova mentünk ahol mégis, a babycam appot használtuk.
2022. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is az appot javaslom kameraként. Azt pont tudja, amire nagy ritkán kell. Mi 60 nm-en lakunk, a bébiőr is csak mondjuk nyáron jött jól, amikor én kiültem a teraszra, a gyerkőc meg bent aludt a lakás másik végében. Esetleg ha egy kád vízbe volt kedvem betespedni az alvásidejében.

Egyébként viszonylag csendben telt a baba alvásideje (nem miatta, nekem is jól esett), így simán meghallottam bárhonnan már a nyöszörgését is, ha pedig látni akartam mit csinál, akkor benéztem az ajtaján. :)

2022. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ha elmegyek főzni például, akkor muszáj becsuknom az ajtót, és úgy nem hallok semmit a lakás más pontjaiból. Elég messze van az a helyiség minden mástól 😥 Valamint a gyerekszoba és a háló is messzebb vannak egymástól, mint sem éjszaka felriadjak a nyöszörgésére.

Az appot megnézem mindenesetre, köszi 😊

2022. febr. 4. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk kamerás, wifis van, még akkor is rá tudok nézni, ha más vigyáz a gyerekre és az ország másik felén vagyok. Hátránya, hogy wifi nélkül használhatatlan.
2022. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!