Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 110 m2-es egyszintes házba...

110 m2-es egyszintes házba érdemes bébiőrt venni?

Figyelt kérdés
Mellette és ellene szóló érveket is szívesen meghallgatnék.

2019. nov. 21. 23:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

A miénk 120 m2 és nekünk van bébiőrünk.

Például jól jön amikor ki kell szaladnom beengedni valakit a kapun vagy jön a postás és épp alszik a baba.

Vagy akkor is jó mikor főzök és megy a páraelszívó, mert a gyerekszoba és a konyha messze van egymástól.

A baba születése előtt 69 m2-es lakásban éltünk. Oda nem vettem volna.

2019. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

143 nm a miénk


De nem ezen múlik.


Baba a szobában alszik, én a konyhában főzök..

Páraelszívó megy... hamarabb meglátom a bébiőr villanását, mint bármit meghallanèk.

Ekkor velünk egy szobában aludt.


Költözött 2-vel arrébb,de még mindig poci


Csukott ajtókon át tuti nagyon nehezen keltem volna fel arra, amikor felkel éjjel / de talán csak nekünk szigetel a hangra ennyire jól...

De tényleg szinte semmit nem hallani.



Kertesház


Nyáron, tavasszal nem mindig aludt kinn..

Volt, hogy én kimentem pocit amig aludt.


Hordozható készülék.

Volt, hogy kinn volt az àrnyékban , de az ajtót

Ablakot csiktam a legyek meg a meleg miatt.

Nekem mondjuk fel kellett mosni.. stb poci benti dolog, amit egyszwrűbb alvásidőben..

Nyugodtabb voltam,

ha volt bébiőr.



Voltunk 10 hónaposan esküvőn. Otthontól 200 km

Baba emeleten aludt, mi alatta még "buliztunk"

Kis tánc, beszélgetés, menyasszonytorta..semmi vadulás-egyébként is ő reggel igyanúgy kel, mintha nem is lett volna nekünk este semmink 🤣


Bébiőr a kézben ( ha megszólal rezeg is előtte)

Byugodt voltam, hogy alszik...

2019. nov. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk nincs szinteltolt négyszintes kertes házban, de néha jól jönne.

Csak annyiból meg nincs értelme, hogy úgyis csak velem van meg, ha àlmàból ébred, azt meghallom (kerti/teraszi alváshoz a nagyfiú walkie-talkie-ját használjuk, ha olyan hideg van, hogy nem tudom nyitva hagyni az ajtót vagy ablakot.

2019. nov. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Előző vagyok. De szerintem nincs ellene szóló érv amúgy.
2019. nov. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék. Igazából nem nagy tétel, és haaznos.
2019. nov. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 90nm én nem vettem, de számít az is hogy mekkora távolságra vagy tőle amíg alszik. Meghallod csak úgy simán? Ha nem biztos akkor megéri. N visszagondolva bánom hogy nem vettem szabadabban mozogtam volna ha van és tudom hogy jelez.
2019. nov. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 40nm-es lakásba is vettem :D Szerintem lényegtelen, ha a baba másik szobában alszik, mint te miközben valamivel foglalatoskodsz, akkor simán hasznos lehet. Én még a fürdőszobába is magammal viszem, lehet megkövezni.
2019. nov. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem oda vissza működő volt.

Sokszor elég volt csak a nyöszörgésre azzal reagálnom h "csicsicsi" és ő nyugtázta h megvagyok. Visszaaludt.

Akkor még egy 40nmes lakásban laktunk. Külön szobában aludt. Így már a motoszkálásra felébredtem. A férjem pedig tudott aludni (hajnalban ment dolgozni)

2019. nov. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 100 négyzetmeteres a ház, egy szintes. Én vettem, mert a szobája ahol alszik messze van a hálótol. Igaz hogy olyan éles hangja van hogy meghallom ha felsir, de így vagyok nyugodt ha ki megyek pl. Szerintem hasznos dolog. 😊
2019. nov. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Mi nem vettünk, mert velünk aludt egy szobában 1 éves koráig, nap közben pedig nonstop hordoztam, nem hagyta, hogy lerakjam. Utána meg már nem volt értelme, mert napközbeni utánam totyogott, ha még felkelt olyan éles hanggal sikítozott, hogy még a szomszédok is meghallották, hogy felkelt.


De ha sokkal nyugisabb babám lett volna akkor vettem volna. Szerintem egyenlőre ne vegyétek, aztán 1-2 hónap alatt kiderült mennyire van rá szükségetek, és milyenre. A bébiőr nem olyan létszükséglet ami azonnal kell, ha a gyerek megszületik, utána meg már ti magatok fogjátok látni, hogy hiányzik-e nektek, és ha igen, akkor mégveszitek.

2019. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!