Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt közületek olyan aki...

Van itt közületek olyan aki teljesen ugyanúgy néz ki szülés után mint terhesség előtt? (El tehetnek hónapok is szülés óta) Értem ezt stria- has- mell -re

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen, de én fogyóztam. Kb 3 hónap alatt lefogytam azt a plusz 10 kilót. Striám nem lett, mellem meg kicsi, szóval azon nem nagyon tud változni semmi.
2022. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Szerintem sokan vagyunk akik ugyan ugy néznek ki mint szülés elött.

Söt én még jobban! De ez nálam genetika. Sehol egy stria, nem is hiztam sokat,a böröm is feszes maradt, lapos hassal,a cicim se lóg,pedig 2 évig szoptattam.

166 cm és 48 kg vagyok.

33 évesen

2022. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én. De nekem vészes terhességi hányásom volt, szülés után 12 kilóval voltam kevesebb, mint teherbeeséskor. Már a kórházban lement a hasam, egy darab striám nincs.
2022. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Én is ugyanúgy néztem ki már 2 héttel a szülés után. Gyakorlatilag nem híztam a terhesség alatt, mármint plusz zsír nem jött rám. Striám sem lett egy szál sem.
2022. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

60 kilóval lettem terhes, 170 centi vagyok.

72 voltam a szülés napján reggel,

65 kg a szülés másnapján (kertem a kórházban mérleget)

62 kg voltam egy héttel a szülés után.

Most 8 hetes a baba, tornazok sokat, rengeteget sétálunk. Ruhában semmi sem látszik rajtam, anélkül a mellem nagyobb, hasam még nem “tökéletes”, de lehet ezt már csak én látom bele.

A titok az szerintem, hogy terhesen se szabad az embernek elhagyni magát, ha lehet, akkor járjon sokat sétálni, csinálja a terhes tornát. Csodákra képes.

Meg nem kell kettő helyett enni.

2022. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 szülésem volt. Mindkét terhességem alatt 4 kg-mal voltam több. A lányok 2,5 kg-mal születtek. Utána semmi eltérés nem volt az előző alkatomhoz képest. Nem tudom, hogy miért nem volt nagyobb a súlyom a terhességben, lehet, hogy ez alkati dolog. Pedig 10 év eltelt a két terhesség között.
2022. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csaszar utan egy hettel mar lapos, feszes hasam volt. Striam nem volt. Sot , linea nigram sem.

60 kg korul voltam 170 centihez, 3 evig szoptattam a mellem eleve kicsi volt, ugyhogy az is ugyanolyan. Pont ugy nezek ki 100 % ra kivulrol, mint elotte.

Na de lelkileg ...

2022. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen én is. Mindkét gyerekkel több mint 20 kilót híztam, tehát nem a miatt mert nem volt rajtam felesleg.

A súly eredetire visszament, striám nem lett,a hasam teljesen lapos,a mellem is szép, nem lóg. De ez biztos genetika,anyukám is ugyanilyen volt.

2022. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5 hónapja szültem, most kevesebb vagyok, mint a terhesség előtt. Striáim előtte is voltak. A melleim nagyobbak most, nem tudom, milyenek lesznek, ha nem szoptatok majd.
2022. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem lettem striás, lapos hassal mentem haza a kórházból szülés után. A súlyom annyi, mint terhesség előtt. Az alakom nem változott, de a cicim szoptatás után még kisebb lett, és a feszességét elvesztette.
2022. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!