Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a gyerekem...

Mit tegyek, hogyha a gyerekem nem szeret engem?

Figyelt kérdés
Másfél éves gyerekem mindenkinek ad puszit, mindenkit megölel, csak engem nem. Alapból már utálok itthon lenni, utálom, hogy reggel 7-től este 6-ig nincs kihez szólnom, de a gyerek is rátesz egy lapáttal, hogy azt érezteti velem, hogy nem vagyok elég jó már hetek óta. Nem akar megölelni, eltol magától, ha meg akarom puszilni, de ha zaba kell neki, akkor bezzeg jó vagyok.
2022. febr. 10. 20:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát én ezen nem csodálkozom😁
2022. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kérjél segítséget.
2022. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Mozdulj el néha otthonról.


Ha zaba kell neki? Miért, magára kéne főznie másfél évesen?

2022. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Ez csak egy korszak, ne aggódj. Engem is rosszul érintett, hogy a lelkem kiteszem és mégis jobban ölelget mindenki mást, de el fog múlni és lesz még olyan korszaka, amikor csak rajtad akar lógni.

Tudom, hogy nehéz egész nap kettesben, próbáljatok eljárni programokra, kerekítő, ringató, jó időben nekünk a játszótér felüdülés volt.

2022. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Én sem csodálkozom. Atyám olvasd már visza mit írtál! Ez komoly? Bezzeg ha zaba kell neki.... Egy 1,5 éves gyerek nem hülye és érzi,hogy bajod van. Szegény biztos szeret, viszonyt ha jót akarsz kapd össze magad gyorsan.
2022. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Te se szereted őt, akkor mit vársz?
2022. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Egy másfél évestől nem várhatod el, hogy kielégíti az érzelmi igényeidet, különösen, hogy te magad se vagy képes erre. Felnőtt emberként tőle várnád az érzelmi kielégülést, és besértődsz rá, mint valami szeretőre?? Kicsit gondolkodj el ezen szerintem. Mozdulj ki, legyen több felnőtt interakciód. A másfél éves semmivel nem tartozik neked, semmi dolga azzal, hogy neked megfelel-e, hogy nem ölel meg. A te felelősséged, hogy rendben legyél, nem a gyereké.
2022. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Az én fiam még ver is😁, de ha bajvan anya kell, így tudom, hogy szeret, mert én vagyok a ments vár.
2022. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Unokaöcsém senkit nem ölel meg csak a macskát 🤷
2022. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ezt egy mondat alapján leszűrtétek, hogy nem szeretem?

Másfél éve a napjaim abból állnak, hogy főzök, mosok, takarítok, gyereket nevelek, nincs kihez szólnom. Állandóan szórakoztatva van, mert nincs el magában egy fél percre se. Nem hiszem, hogyha sokat kérnék, hogy adjon egy puszit, vagy inkább én adhassak neki egy puszit, hogyha már mindennap velem van állandóan.

Másokkal sokkal jobban elvan, már hónapok óta, hetek óta nem akarja, hogy hozzáérjek. Oké, hogy én mindig ott vagyok, más meg újdonság, de nekem is vannak érzéseim. De nyilván, én vagyok az, aki nem szereti.

2022. febr. 10. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!