Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hetes kontroll előtt szex?

6 hetes kontroll előtt szex?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy ma van 6 hete, hogy szültem, de kontrollra, csak jövő hét végére kaptam időpontot, addigra már 7 héttel leszek majdnem a szülés után. Ilyenkor érdemes kivárni a kontrollt vagy mehet a szex? Nem hinném, hogy baj lenne, de inkább várnék. Nagyon kívánjuk egymást viszont. Ha behatolás nélkül vagyunk együtt, de orgazmus van, úgy lehet vagy ezzel is várjunk?
2022. febr. 11. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem lesz baj belőle, de csak óvatosan.


De ha te inkább várnál, akkor várjatok, mindig hallgass a testedre és a lelkedre, az a legjobb.


Addig oralozzatok max:)

2022. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem konkrétan a 6 hetet kell kivárni, hanem, hogy lásson orvos!!! Hogy most ez 6-7-x héttel a szülés után történik, az nem számít. Addig eszembe nem jutna szexelni, ameddig az orvos zöld utat nem ad!
2022. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

A kontroll azért kell, hogy nehoyg elkapj valami fertözést, ha nem megfelelö a méh gyógyulása. Ha elötte szexeltek, adott esetben nagyon komoly bajod lehet, nem éri meg kockáztatni.

Az orgazmus nem gond, a behatolás igen

2022. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor mindenképp megvárjuk a jövő hetet.
2022. febr. 11. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ugyanigy voltunk, de kivártuk


viszont mi előtte is sokszor kielegitettük egymást mashogy

a csiklóorgazmust én bevállaltam 3-4 hettel a szülés után , tiszta kézzel persze

2022. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Várunk mi is, megoldottuk máshogy:)
2022. febr. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!