Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hetes kontroll előtt?

6 hetes kontroll előtt?

Figyelt kérdés

Szerintetek a 6 hetes kontroll előtt lehet lovagolnom? 2 hete szültem és már jól érzem magam, semmi se fáj. Csak így, hogy a terhesség miatt 4 hónapja nem lovagoltam, már nagyon vágyom rá. Főleg, hogy itt vannak a jó idők.

Meg én amúgy se vagyok az a szobában ülős típus.



2016. márc. 15. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

2 héttel szülés után örültem, hogy élek és ülni tudok, nagyjából.

Egy hónapot már kibírsz.

2016. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam soha szobában ülő típus, sőt a szülés után két héttel én is nagyon jól voltam, egy hónapos volt a fiunk, amikor egy kb 10 km-s babakocsis sétát tettünk egy közeli tv toronyhoz, domb tetőre, de biciklire, lóra nem ültem volna a kontrollig.
2016. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem császárom volt, de annyira jól gyógyultam, hogy utána 5. napon már kinn voltam sétálni és azóta is minden nap kimegyünk. Nem fáj semmim. De azt mondták, hogy 6 hét előtt ne csináljunk fel-le mozgást (nemcsak a császárosok), pl. futás, lovaglás.


Sétálni viszont szabad és javasolt is!

2016. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést fel tetted fb-on is baba-mama csoportba ;) várd meg a 6 hetet !

Utána jobb lesz ha valami bajod lesz ? Annyira azért csak nem olyan sürgős az a lovaglás.

2016. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!