Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességem végén járok,...

Terhességem végén járok, kell-e a magándokimnak fizetni, ha a kórházba hív hetente NST-re, méhszájvizsgálatra. Ha nem ő rendel, akkor is leszalad az osztályról hozzám. Vagy ez benne van a szülésért "járó tarifában"?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. Eddig a magánrendelésre jártam, ott 5e Ft/alkalom volt. Múlt héten voltam először a kórházba, volt CTG, UH, és hüvelyi vizsgálat, a dokim csinált mindent, de én nem fizettem érte semmit, nem is kérdeztem meg. szerintem ilyenkor nem szokás adni. holnap új CTG lesz, a dokim épp szabin lesz, és nem is találkozom vele. Majd csak a jövőheti CTG alkalmával látom őt újra, ha addig nem szülök meg. :))
2008. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én a kórházban nem fizettem, de nem is kell.

A magánrendelésen 9.000 ft/alkalom volt meg amit szülés után adtunk, tehát abban bőven benne volt.

ne fizess te sem, majd csak szülés után. pláne ha most majd nem is a saját dokidhoz mész.

minden jót.

7 hós kisfiú anyukája

2008. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok megint, de a válaszom mádodik része az első hozzászóló válaszára válasz. ne haragudj. még fáradt vagyok.

szóval ne fizess a sajátodnak sem a kórházi ellátásért.


:)

2008. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok!
2008. dec. 16. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam a kórházba az utolsó 3 hétben. Megkérdeztem a dokimat vizsgálat végén, hogy mivel tartozom, azt mondta semmivel, kórházi eszközökkel vizsgál és ez nem magánrendelés.
2008. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg készíts be pénzt és kérdezz rá majd ha megint ő lesz, hogy mennyivel tartozol. Megmondja ha kell neki vmi hidd el.
2008. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok
2008. dec. 16. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!