Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen etetőszéket vettetek,...

Brigitta04 kérdése:

Milyen etetőszéket vettetek, vennétek? Panelban lakom és a konyha hát eléggé szükös!

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ül már a Babád? Ha igen, és tényleg kicsi a hely, akkor asztalra szerelhetőt. De vannak jó, kis helyet foglaló, műanyag etetőszékek is.

[link]

[link]

2010. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem még nem ül de nem lehet elég korán kezdeni a keresgélést,érdeklödést.:)
2010. szept. 11. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sem ült még, amikor megvettük, de az dönthető támlás, így azt nyugodtan lehet használni. Viszont a helyigénye nem túl kicsi :-( Nagyon jó egészséget és jó vásárlást Nektek! Üdv, 9 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az asztalra szerelhetős nekünk tutira bejött!

MI is helyszűke miatt vettük, de most már akkor is ilyet vennék, ha óriáskonyhánk lenne! :o)

A baba egyből ott van az asztaltársaságban, mindent jól lát, hogy mi hogyan eszünk, kezdettől megtanulja, hogy az asztalon levő dolgokhoz ne szabad nyúlni, és így hamar önálló lesz, persze csak ha együtt eszik a család, és nem "külön attrakció" a babaetetés.

2010. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is már csak otthon a panel konyhájában döbbentem rá, hogy elé nagy etetőszéket vettünk, dönhetőt.


Ilyet vettünk:


[link]

2010. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
íaz asztalra szerelhetőnél van súly meghatározás?A müanyagoknak elég széles az aljuk de abban be lehet kötni a babócát.Néztem fa etetőszéket ami késöbb kis asztal és szék lesz.De ebbe pedig egyáltalán nem lehet belekötni a gyereket.
2010. szept. 11. 22:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Igen, az asztalra szerelhetőnél írja is az oldalon, amit küldtem, hogy max. terhelhetőség 15 kg. És igen, a műanyagokban van biztonsági öv. :-) Üdv.
2010. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fa etetőszékbe is be lehet kötni a gyereket. Mi is panelban lakunk és nekünk fa etető székünk van. Szóval szerintem frankó találmány ez a szétszedhető, asztallá és székké külön. Én nem bántam meg, hogy ilyet vettünk.
2010. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Az asztalra szerelhető széket mi két éves koráig használtuk (most három éves, és még mindig nincs 15 kiló, pedig nem pici), és ezzel párhuzamosan már bőven használt kis széket és asztalkát, szóval mi nem jártunk volna jól egy szék-asztallá szerelhető etetőszékkel...

2010. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is sokat agyaltam, milyet vegyünk: mindenképpen kicsire összecsukható, stabil, légáteresztő anyagú (ne fülledjen, izzadjon bele a baba), könnyű, olcsó etetőszéket szerettünk volna. Végül rátaláltunk, és minden igényünknek megfelelt!!!

[link]

2010. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!