Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak még olyan szülők...

Vannak még olyan szülők rajtunk kívül, akik a kisgyerekükkel egy kicsi panelban laknak, ahol két szoba van, nappali nincs, csak konyha, fürdő, wc?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok,elfértek?
2011. máj. 16. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 1,5 szobába élünk. A kicsi a gyereké(nemsokára gyerekeké)A nagy pedig hálószoba és nappali:-) Jól elférünk, és nem panaszkodom:-)
2011. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenben nőttem fel. Igaz nem panel, hanem kis ház volt, és úgy fogtuk fel, hogy van nappali, csak ott alszanak a szülők is :D

Abszolút nem okozott gondot, csak később, tinikorunkban.


Most egy ilyen panelban élek a párommal, az albérlőink egy hete költöztek ki, addig négyen laktunk. Azt is el lehetett viselni. Valószínűleg a babánk is ide fog jönni, de nem hinném, hogy gond lenne. Elvégre eddig is kvázi egy szobánk volt kettőnknek, ezután is, csak albérlő helyett a gyerek fog ott lakni :)

2011. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hú ez annyira igény függö. van aki ennél kisebb helyen lakik gyerekkel.

mi 86 m2-en lakunk 2 háló van és egy nagy nappali, de kicsinek tartom. ha akkorában laknánk mint ti akkor a mostanink szuper lenne.

2011. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a nappali egyúttal az étkező és a háló is:) A gyereknek ott a gyerekszoba, elférünk, de már megyünk nagyobba, ott jobb lesz.

Ha nem lenne lehetőségünk váltani, ellennénk így is, az elmúlt két évben is jól megvoltunk:)

2011. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ilyesmiben lakunk,bár nekem van spájzom is.:)Albérlet sajna,átmeneti megoldás.Elférünk,nem panaszkodom.Laktunk már ennél kisebb lakásban is-34 nm2-en-igaz,akkor a kislányunk még picike volt és a fiunk bőven elfért az 1 szobában a játékaival,meg még mi is elfértünk.Most már nem tudnánk olyan pici lakásban létezni,kinőnénk.Barátnőmék 2 gyerekkel még ott laknak 34nm2-en-fiatal családok otthonáról van szó,ott ekkora lakások vannak általában-de ők is "menekülnek" onnan,vettek nagyobb lakást,108 nm2-en fognak lakni.Azért különbség,bár nekem-nekünk akkora lakás nem kéne,elég lenne +1 szoba hogy a gyerekeket később külön tudjuk tenni,mivel külön neműek.
2011. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 48 nm-en lakunk van egy hatalmas szoba meg a konyha is elég nagy úgyhogy pont tervezzük hogy a szoba 30 nm abból leválasztunk a fiúnak egy kis kuckót.2 gyerek van.Addig amig nem találunk jobb megoldást ez lesz:)Amúgy meg van az a mondás sok jó ember kis helyen is elfér:)
2011. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az öcsémmel együtt ekkora lakásban nőttem fel,akkor még nem volt divat a "hálószoba-nappali",mi proli módon kisszobának és nagyszobának hívtuk.:))Kisszoba a gyerekeké,nagyszoba a szülőké.Semmi bajunk nem lett tőle,tulajdonképpen a mérete sem zavart,csak kamaszkorunkban volt némi súrlódás a "ki meddig égeti a villanyt" témakörben,de azt is túléltük.:)
2011. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50m2-en lakunk. A kisszoba a mi hálónk, a nagyszoba a nappali, és ott van a babánk is. Elférünk, nincs vele bajunk, pedig én nagy házban nőttem fel nagy udvarral. Nincs nagy helyünk, de elférünk. Ha még egy babát vállalnánk, akkor valószínű keresnénk nagyobbat, de most elég ezt is fenn tartani.
2011. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 39 m2-en lakunk négyen,a fiúk 2,5 és 7 évesek,most még egész jól elférünk.

A szobájukban emeletes ágy van,játéktárolók,2 komód ruháknak,és egy íróasztal.Még így is bőven van hely játszani(na,nem mintha ott játszanának:))

Már tervben van,hogy nagyobba költözünk,ha a pici is iskolás lesz.

2011. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!