Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hónapos kislányomat melyik...

7 hónapos kislányomat melyik szemészetre vigyem? Saját tapasztalat, főleg magánorvos, magánkórház érdekelne.

Figyelt kérdés
A férjem és én is szemüvegesek vagyunk, úgy tűnik, mintha a lányom nem használná az egyik szemét.
2010. szept. 13. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi sima szemészeten voltunk az sztk-ban, ahol gyerekeket is néznek (nem csak felnőtteket). Kérdezz rá, nálatok néznek-e kicsiket. Mi időpontra mentünk, és nagyon kedvesek voltak, bár ők tényleg fel vannak készülve kicsikre is.

1 évesen voltunk, bár panasz nem volt, csak én aggódtam, mert én is szemüveges vagyok, inkább ellenőrizni mentünk, hogy a lányunknak milyen a szeme. Szerencsére nincs gond.

2010. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de ingyeneset semmiképpen, nincs értelme, így is úgy is tömni kell a zsebüket, akkor legalább legyen fix a tarifa és legyenek jók az eszközök.

Van speciális gyermekszemész, mert a gyerekeket másképp, más eszközökkel, módszerekkel tudják csak vizsgálni.

2010. szept. 13. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:

semmi speciális nem lesz a vizsgálatban.

Mi is visszük hónap végén, akkor lesz 1éves.

Kispestre az sztk-ba időpontra, a Heim Pál kórház legjobb gyermekszemészéhez ingyen. Mikor mentem időpontot kérni, elmondták, hogy ugyanolyan lesz a vizsgálat, mint a felnőtteknél, csak játékos (a gyerek számára) kivitelben.

Az sem biztos, hogy jobban odafigyelnek a babádra, mert fizetsz.

1éves kor alatt a magánszemészek sem fogadnak babákat, csak speciális esetekben.

2010. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!