Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15. kerületben gyermekszemésze...

15. kerületben gyermekszemészet? Hová vigyem a 1,5éves kislányomat?

Figyelt kérdés
A doktornő elküldött,csak éppen azt nem mondta hová menjünk.
2011. aug. 22. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg az SZTk-ba?!
2011. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 15. kerületi vagyok. Nekem beutaló köteles volt a szemészet, a Gyöngyösi Úti Szakrendelőt (XIII. kerület) kellett felhívni és időpontot kérni (kb. 1 hónap).
2011. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó! Gondolom hogy SZTKba,csak azt nem tudom helyileg hol van? 1éve lakunk a kerületbe,és nem tudom. Rákérdeztem kell e beutaló,de azt mondta a doki hogy nem kell! Csak azt felejtettem el megkérdezni,hová menjünk. Be van dagadva a kislányom szeme alatt az arca,piros,és a szeme olyan mint a kínaiaknak. Az orvos azt mondta biztos valami megcsípte,de nem csinált vele semmit. Vigyem szemészetre,mert ő nem nyúl hozzá.
2011. aug. 22. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el! Akinek internete van, hogy nem talál meg egy címet?!

Beírod a keresőbe, hogy gyermekszemészet 15. kerület, és lám kidob mindent! Címet, telefonszámot! Egyébként nem beutalósok, hanem időpontot kell kérni, ami 1 hónap várakozás kb.

Viszont, ha dagadt, odamentek nem kértek időpontot, kötelesek ellátni, mert amit leírtál az már sürgős ellátást igényel.

Ne félj használni a keresőt, ha már megadatott az internet.;)

2011. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de szerinted nem kerestem rá mielőtt ide kiírtam a kérdést?! Lehet hogy csak én vagyok béna,de a kerületben nem találtam gyerekszemészetet? Ezért írtam ide kérdést.

Azóta visszamentem a rendelőbe megkérdezni hová kell mennünk,és egy másik doktornő volt. Ő rendesen megnézte a gyereket,és azt mondta semmi szükség rá hogy szemészetre vigyem. Írt szemcseppet,és kálciumot. A délelőtti helyettesítő orvos,ránézésre megállapította a "diagnózist",hozzá sem ért a gyerekhez!

2011. aug. 22. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező, de nem kéne felkapnod a vizet, azért, mert azt írom be, hogy "SZTK-ba?".


Nem ismerlek, így nem hinném, hogy tudnom kéne arról, mióta koptatod kicsiny tanyánk alapkövét.

Legközelebb gondold át hogy mennyi infót írsz le. Ha látom, hogy a címe kell, vagy az, hogyan jutsz el oda, pontosabb választ adok.

2011. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem az SZTKra kaptam fel a "vizet",hanem arra amit a második írt. Hogy a szemészetre beutaló kell,és ráadásul a 13.kerben van. De ez nem azt jelenti hogy a válaszolóra,hanem az orvosra vagyok mérges!!! Elküldött volna minket nem tudom hová a szemészetre feleslegesen,ott meg lehet hogy hülyének néztek volna hogy minek mentem. Bocs ha valakit megbántottam,de nagyon bosszantó hogy vannak ilyen orvosok! Mondom hozzá sem ért a gyerekhez,csak ránézett és megállapította hogy el is van fertőződve,és vigyem szemészetre. Semmilyen tájékoztatást nem adott. Érdekes hogy később meggyógyult a gyerek,mert a másik orvos nem küldött sehová.

Ma reggelre szépen visszahúzódott a dagadás,és már alig látszik valami! Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 23. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!