Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kecskeméten hol van olyan...

Kecskeméten hol van olyan nagyobb bababolt, ahol mindent meg tudok venni egyszerre első alkalommal a babának?

Figyelt kérdés
Az nem hátrány, ha olcsó cuccok is vannak.
2010. szept. 13. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kecskeméten olyan bolt, ami még olcsó is, az nemigen van. Vecsésen a Kati bababolt-ot ajánlom neked, fent van a net-en is, rá tudsz keresni, árakban nagyon jó! Egy utazást megér, annyit tudsz spórolni, jók a termékek és jók az árak is. Nézd meg a neten.

2010. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem. Ez lesz a második baba, az első bevásárlásnál oda mentünk, a bútorokat és nagyobb dolgokat ott vettük. De nekem elég messze van, mert nem kecskeméti vagyok hanem kalocsai.
2010. szept. 13. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindent a Brendonban vettem meg a Malomban.
2010. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!