Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség Kecskeméten a...

Mi a különbség Kecskeméten a babaszoba és a rendes szoba között? Azt értem, hogy együtt lehetek a babámmal nappal. De az apuka tényleg nem jöhet be? Első babával érdemes babaszobába menni, ha van hely? Hányan vagyunk ott?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
én is kecskeméti vagyok de nem tudok semmit,nekem is az 1. babám.szóval én is várom a válaszokat.mikorra vagy kiírva ha megkérdezhetem?
2009. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én baba-mama szobában voltam, és akkor bejöhettek az apukák amíg egy orvos észre nem vette és jó le nem szidott minket hogy csak az ajtóban szabad megmutatni a babát pár másodpercre a fertőzés veszély miatt. A baba-mamában van légkondi, a szoptatós nővérek sokkal segítőkészebbek voltak, mint a simában ott leadták a babát aztán fél óra szopi és már viszik is. Állandóan segítettek mellre tenni a babát ha valakinek gondja volt. Pl. nekem besárgult a babám így nagyon aluszékony volt ők segítettek ébrentartani. Reggel 6- ra hozzák a babákat és 21- h viszik őket aludni. Volt idő rendesen szoptatni. Ha megszültél és ide kerülsz kérheted hogy csak másnap hozzák le egész napra a babát mert fáradt vagy. Tök jól összeszoktunk a picivel pelenkázás, öltöztetés, mindent megmutatnak. Na meg a többi szobatárs is rengeteget segített nekem, tapasztalt anyukák voltak.Csak ajánlani tudom, ha van hely és nem vagytok túl fáradtak szülés után, ezt válasszátok.

2009. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Október végére vagyok kiírva...
2009. szept. 2. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok.én is köszi a válaszokat.egyébként fizetni kell érte vagy csak ha marad még hely akkor jut be az ember?
2009. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szisztok, mi is október végére várjuk a picurkát, most végeztük a szülésfelkészítővel, ahol meg is tudtuk nézni milyen körülmények között történik a szülés majd hova kerül a kismama, baba. A baba-mama szoba ingyenes ,egyetlen feltétele, hogy legyen üres hely, ami még szimpatikus, hogy ha esetleg első nap nincs hely még a 2 akár 3-4 nap is át lehet menni amint felszabadul egy ágy.Nekem eddig mindenki ajánlotta...
2009. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!