Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 gyerek, 4 különböző apától...

4 gyerek, 4 különböző apától mennyire számít ma extrémnek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 18. 17:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
74%

"En mar szinte “tini” koromban megfogadtam, hogy akinek szülom az első gyerekem, neki szülőm a többit is ( ha szeretnénk ) megfogadtam, hogy nálam ilyen nem lesz, hogy x embertől x gyerek.. mondjuk nekem összesen 2 parom volt, abból a másodikkal 12 éve együtt vagyunk és van 3 gyerekünk. De ha valami miatt el válnának útjaink és lenne új parom, akkor sem szülnek neki. ( akkor sem ha nem 3 gyerekem lenne, csak 1 )"



Anyám! Ugyanígy gondoltam mindig én is.

2 gyerek,egy döglődő kapcsolat,de tudom sose szülök többet másnak!Én se leszek ez az "x" gyerek "y" apától kategória.

2022. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
84%

Néhai ex sógorommal biztosan jól kijöttél volna Kérdező! 🤣

Ő is imádott minden kapcsolatban szaporodni, majd kb 2 évenként fel venni a nyúlcipőt, keresve kit ejthet újra teherbe.. Bár ő nem szerette utána tartani a kapcsolatot a gyerekeivel, se hozzájárulni az eltartásukhoz.. De a gyerekgyártásban nagyon elhivatott volt.


4 nőtől 5 gyerek.. Nővérem volt az első. Unokaöcsém a temetésen tudta meg, hogy van még egy kis testvére..

2022. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
81%

"Legyél sikeres a szakmádban, és akkor biztosan sokra viszed majd!"


Sajnos ez a hajó már elment... Hiába vagyok mások szerint jó a szakmámban, a tanári fizetésem sosem lesz jó. Ha a férjem nem ITban dolgozna, nem itt lennénk. Ezért kérdeztem, de látom még anonimitás leple alatt is irigy vagy és nem osztod meg a tudást... 🥺

2022. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk az, hogy tiniként eldöntök valamit szép,de nem mindenkinek jön össze.Én 2 gyereket képzeltem egy ferjjel, aztán elváltam és a második férjemnek szültem eggyet és több nem lesz.Viszont az első házasság alatt megtanultam figyelni, hogy kire nem érdemes pocsekolni időt.Amikor valaki már túl van 3 házasságon akkor azért már érdemes volna elgondolkodni, hogy mit nem vesz észre,mire nem figyel, miért alakult mindig ugyanúgy..
2022. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
51%

Nézd a jó oldalát.Ha össze vesznek biztos,hogy nem téged vesznek a szájukra,mert ha egymás anyját szidják egyúttal a sajátjukat is.

De egymás apját szidhatják,úgyis mindenkinek más.😂


Én nem hiszem,hogy ez egy túl jó családkép,de már végül is mindegy.Hozzád jön időnként egy idegen pali,hagy ott egy féltestvért,apás napon mindenki máshová széled szét.Ha netán egyikükről mégis idő közben megfeledkezik majd az egyik apa akkor jön a dolog szívás része: X gyerek el lesz halmozva mindenfelével az apák oldaláról,járnak majd apás napokra,a többi gyerek akinek az apja idő közben elszublimált majd felteszi magában a kérdést,hogy vajon jól van-e az úgy,hogy mindenkinek a "családban" más apuka jutott.


Sehogy sincs ez rendjén,de a gyerekeid rég meg szívták,te már nem változol,de öröm az ürömben,hogy hamarosan megközelíted a klimax kort és nem kell majd a fél városnak apaságit fizetnie egyetlen nőnek.

Nem is értem minek kellett az a #csináljgyereket kampány,dehogy van itt kevés gyerek az országban..csak még kevés palival jöttél össze.Cserélgess még egy párszor,bele fér simán hogy 1-2 évente kinyomj egy gyereket.

2022. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
58%

Elég extrém. Én max csak olyat ismerek kettőt, akinek 3 gyerek 3 apától.

Az egyiknél: ( 2 férj volt. 1 válás, egy korai megözvegyülés:(. A 3. Gyerek meg egy nős pasitól jött össze. Ő az egyik rokonom.

Egy másik női ismerősöm pedig a volt osztálytársam. 3 házasság, 3 gyerekszülés, 3 válás. A házasságai max fél- 1 évig tartottak. Most 35 éves, nemrèg jött össze egy új pasival. Lassan majd bejelentik hogy terhes, eljegyzik, házasodnak, majd válnak . Eddig mindig ez volt a sorrend.

2022. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon gaz vagy, szegyellnem magam.
2022. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
53%
Csak az eredeti kerdesre reagalva; volt egy ismerosom, 32 eves korara 5 gyereke szuletett 3 apatol. Amikor mi megismerkedtunk, az elsoszulott lanya nagykoru volt, a masodik-harmadikat nem o nevelte, a ket legfiatalabb volt csak nala. Eppen keszult hozzamenni az uj parjahoz, bar addigra mar 40 felett jart, es 6. gyereket nem tervezett szulni.
2022. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem 4 gyerek 1 apától is extrém. Amúgy, ha normális körülmények között éltek, senkinek semmi köze hozzá hány férfitől vannak a gyerekek, nincs rájuk írva. Aki meg tudja az úgyis ismer, véleménye biztos van, te meg majd eldöntöd mennyire adsz rá.
2022. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
74%
A második házasságra szokták mondani, hogy a remény diadala a tapasztalat felett. Amit te csinálsz, az már a hülyeség diadala...
2022. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!