Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kellene és lehetne melyiket...

Ha kellene és lehetne melyiket választanád,és miért?

Figyelt kérdés
3as ikrek. Fiú vagy lányok.

2022. márc. 22. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Lányok :). Kislányt szeretnék majd egyszer, mondjuk ha választani lehet, nem kérek rögtön egyszerre hármat, de inkább 3 lányt, mint 3 fiút :).
2022. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

A fiúkat választanám.

Nekik több lehetőségük van az életben, mint a lányoknak. Ráadásul ott van a menstruáció, menopauza is.

2022. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Fiúkat.

Mindig is fiús anyuka szerettem volna lenni, és akinek van fiú gyermeke az tudja, hogy az anya-fia "szerelem" mennyi egyedi és különleges.

Én nőies nő vagyok, de imádtam, hogy mennyi de mennyi fiús dolgot tanultam a fiaim által, mostmár például meg tudok javítani kisebb hibákat az autón.

Rengeteget lógunk együtt, a legjobb barátok vagyunk, és valami elképesztő menő anya-fia cuccok vannak :)


Egyébként már csak azért is a fiúkat választanám, mert valami hihetetlen megtisztelő feladat és felelősség erős, életrevaló férfiaknak felnevelni a kisfiainkat. Ezt az élményt semmiképp nem hagynám ki.

2022. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
96%

A lányos válaszok miért vannak lepontozva?

Nekem van lányom is és fiam is. A fiúk sokkal faksznisabbak és jobban is hisztiznek.

Egyébként nekem mindegy lenne :) vegyesen lenne a legjobb 😁

2022. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiukat. Fiam van és imádom. Jó biztos ha lányom lenne ot imadnam. De mindegy. Így en fiut mondok.
2022. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk, azért hogy ne örökölhessék a meddőségi problémáimat.
2022. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
94%
Lányokat, mert most is már van egy szuper kislányom, belőle elfogadnék még kettőt. :)
2022. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!