Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babafüll lyukasztast csak...

Babafüll lyukasztast csak kozmetikus vegzettseggel lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Én simán ha van full lyukasztó pisztolyom meg egy tálca steril fülbevalóm én nem lyukaszhatok csak úgy háznál?
2022. márc. 22. 19:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Ez vicc ugye?
2022. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Nem. És ha én nem tudnám hogy szakképzetlen vagy,és úgy lyukasztanád a gyerekem fülét úgy feljelentenélek,hogy még a bugyidat is leperelném rólad.
2022. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Erre vannak különböző tanfolyamok (nem csak kozmetikus, asszem nekik is erre van külön képzés, nem alap). Nem csak annyi, hogy fogom és átlövöm, elég könnyű elrontani (pláne egy pici babánál, akinek pici a füle), az előkészítés, utokezelés meg van még jópár dolog amit tudni kell ahoz, hogy valaki testékszert helyezzen be (mert a fülbevaló testékszer, akármennyire elterjedt meg szokás. Ugyan olyan, mint bárhol máshol egy testékszer, átkell lyukasztani, csak ez speciel a fülben van, nem mondjuk az orrban vagy köldökben. De technikailag és minden értelemben egy testékszer, amihez érteni kell)
2022. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Hármas vagyok, amúgy az sem mindegy milyen fülbevaló kerül egy baba/gyerek fülébe! Attól, hogy steril még nem biztos, hogy antiallergén, meg jó a méret. Én fémérzékeny vagyok például, sajnos elég durván, a legkissebb nikkel tartalom is gyulladást okoz, ahogy érintkezik a bőrömmel.
2022. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%
Kozmetikus vagyok, külön oktatás keretében lehet erről papírt szerezni, tehát maga az okj-val sem csinálhattuk,külön tanfolyam kellett. Legalábbis 15 éve még így volt.
2022. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Előkészítés???

5 percet volt nálunk a kozmetikus csaj amikor a kislányom fülét lukasztotta nem is fújta le meg semmi semmi. Csak alkoholos viccel tett oda pontot ahol lukasztott.

Ennyi.

Ehhez nem kell papir.

2022. márc. 22. 19:48
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ebből szeretnél most megélni? Mit csinálsz, ha nem lesz szimmetrikus?
2022. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Pedig előtte fertőtlenítenie kell vagy sprayek vagy,fertőtlenítő kendővel, utána meg utánkezelni,és elmondani hogy kezelje anyuka is otthon.

Baromi könnyűnek tűnik,de azért lehet hoppon maradnál elsőre, a tanulóknak is rendesen megremeg a keze.

Az hogy te mit mondasz egy dolog,kell a papír és kész. Kerdezz utana es vegezd el a tanfolyamot nem nagy összeg es idoben sem sok.

En a sufni körmösöket,fodraszokat se bírom ( képzetlenek szintén) de ott a felnott valalja a felelosseget hogy esetleg gombas lesz a körme mert youtube videon nem mondjak el mire való a prep+ primer es miert kell hasznalni, de itt most babákrol van szó :(

2022. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Én sem kértem papírt tőle. Ennyi.
2022. márc. 22. 19:55
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Persze legálisan, vállalkozóként...
2022. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!