Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babával, 2-3 éves kisgyerekkel...

Babával, 2-3 éves kisgyerekkel mekkora az ideális lakás szerintetek?

Figyelt kérdés

Hány hálószoba, hány fürdőszoba?

Mennyire szükségesek egyéb helyiségek? Például dolgozószoba nekünk, vagy vendégszoba, kamra, háztartási helyiség stb.


(Nem egy életre tervezünk a lakással, mert majd szeretnénk kistestvért, közben építkezni. Szóval csak 3-4 évre.)


2022. márc. 23. 10:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Mi 47 nm-en lakunk: 2 szoba, konyha, fürdő, előszoba és kert is van. Szerintem babával és 3-4 éves kisgyerekkel teljesen oké, bár egy hálóban alszunk, de minket nem zavar. Lányom 4 éves és most már lassan szeretnénk nagyobba költözni, de adott egy másik lakás, csak kicsit fel kell újítani, ha nem lenne ilyen lehetőség, akkor nem biztos, hogy annyira fontosnak érezném a költözést, csak iskolás korban, amikor muszáj a külön szoba.
2022. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

3-4 évre minimum a 2 háló és nem árt ha van nappali. Ott tud aludni a vendég, lehet dolgozó sarok és a tv-t se kell berakni a hálóba (nekem az a halálom). Kamra elmegy, többi ennyi időre felesleges. Fürdő 3 embernek elég egy, ha külön van a wc.

Én mondjuk a nagyobb jobb elvén vagyok, ha belefér. Aztán ha beüt a krach lehet menni kisebbe. Könnyebb lefelé váltani mint felfelé.

2022. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

98nm-en lakunk. Van 1 konyha,1 fürdő,1 nappali, 3 hálószoba,folyosó ,előszoba, 1 kisebb kamra

2 gyerek van

A pici még baba a nagy 4 éves

Szerintem mindenkinek kell egy szoba. Így 2, gyerekkel 3 háló ami kell. Jobb lenne plussz 1 szoba ha vendég jön.

Kert is van amúgy

2022. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kert mennyire lenne "must have"?

Én mindenképpen legfelső szinten lévő lakásba szeretnék költözni, valahogy frusztrálna a tudat, hogy ott laknak felettünk, vagy ha esetleg még hallanánk is, ahogy járkálnak fel-alá.

A földszintes lakásokhoz pedig tartozik kert, a legfelső szinten körbe egy nagyobb terasz...

2022. márc. 23. 10:58
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
4. Alattatok lakókat mennyire fogja zavarni amikor rohangál a gyerek egész nap. Vagy ők így jártak? 😆
2022. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát azzal szerintem nagyon nem fogunk tudni mit csinálni... :D
2022. márc. 23. 11:05
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Kert semennyire se must have mert ritka az a gyerek akit jobban leköti mint a tv, telefon, tablet. Szóval 5-6 éves kor felett felesleges.
2022. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Az igen szomoru ha igy gondolod,ez nem általanos,a 10 éves 100szor szívesebben van a kertben mint a tvt telefont bámulja
2022. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a minimum szobaszám, az, hogy ahány ember van annál egyel több szoba legyen. Tehát jelen esetben 4 szoba. Háló, gyerek szoba, nappali, dolgozó/vendég szoba.
2022. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

70m2-en lakunk egy babával.

1,5 szoba+egy szép nagy nappali.

Nekem az a fontos,hogy mindenkinek legyen saját szobája,így ha lesz tesója költözünk.

Ha lenne lehetőségünk kertesre mindenképpen azt választanám!

2022. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!