Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a Nagy Zorka és a...

Szerintetek a Nagy Zorka és a Nagy Dorka jó név ikreknek? Vagy Nagy Abigél Dorka és Nagy Hanna Zorka? Vagy Nagy Zorka Málna és Nagy Dorka Bodza? Ezek közül nem tudunk dönteni .

Figyelt kérdés
2022. márc. 29. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem csoda hogy nem tudsz dönteni, ugyanolyan borzalmas mindegyik.

Ha nagyon muszáj ezekből, akkor én maradnék simán a Hannánál és a Dorkánál

2022. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Az egyik legyen Morzsa, a másik meg Bundás.
2022. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Szia én a zórát és dórát választanék . Felnőttként fura a -ka végződés.és becézheted zorkának ,dorkának.
2022. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

En biztos, hogy nem adnek ikreknek ennyire hasonlo hangzasu nevet. Kulon kis szemelyiseguk lesz, raadasul ha meg te is sokszor osszekevered veletlenul a neveiket, mert tul egyforma, akkor az nem hiszem, hogy jo hatassal lesz a szemelyisegfejlodesukre. Nem beszelve majd a tanaraikrol, idegenekrol, ha kulsore is hasonlitanak majd es a nevuk is hasonlo, az szerintem nem tul jo.


Raadasul gondolni kell arra is, hogy az a cuki babuci egyszer felnott is lesz, en biztos, hogy ennek tudataban valasztanek nekik nevet, mert ami egy gyereknek elmegy, az egy felnottnek mar lehet eleg fura nev lesz.


Talan a masodik varriacio vallalhato, ha nagyon ragaszkodsz a zorka-dorka dologhoz. Mindenkeppen akkor masodik nevkent adnam. Malna-bodza nalam offos, a kutyamat hivjak malnanak.

2022. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Én pont mint az első.Málna Bodza semmi esetre sem!Nagyon béna.Ráadásul tök felesleges két név!Csak a gyereknek szívás!
2022. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Zorka-Dorka páros rossz ötlet.

Nagy Abigél Dorka és Nagy Hanna Zorka teljesen vállalható.

Nagy Zorka Málna nem olyan rossz, viszont a Nagy Dorka Bodza rímelő tesó nélkül is vállalhatatlan.

2022. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

En csak annyiban megvedenem a ket keresztnevvel rendelkezoket, hogy egyaltalan nem szivas.

Mar miert lenne az? Mert evente parszor ugyintezesnel ki kell irnom a teljes nevem? Mekkora szivas :D

Raadasul igy donthettem is, hogy melyiket szeretnem hasznalni.


Illetve pl egy Nagy vezeteknevnel azert is hasznos, mert Nagy Dorkabol van 100, de Nagy Dorka Malnabol meg mondjuk csak egy-ketto.

Most csak mondtam valamit, de remelem atjott a lenyeg. Gyakori vezeteknev es elso keresztnev eseten szerintem kifejezetten hasznos a masodik, kevesebb a felreertes :)

2022. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Le leszek pontozva, mint állat, de ha Bodza helyett cserélsz, akkor pl a Nagy Dorka Alma máris kicsit kellemesebb az én fülemnek.
2022. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltok.

Esetleg akkor tudnátok lány ikreknek név ötleteket adni?

2022. márc. 29. 17:51
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Abigél Dorka és Nagy Hanna Zorka vállalható, de az első keresztneveket használnám, a Dorka-Zorkát semmiképp.
2022. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!