Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a Nagy Zorka és a...

Szerintetek a Nagy Zorka és a Nagy Dorka jó név ikreknek? Vagy Nagy Abigél Dorka és Nagy Hanna Zorka? Vagy Nagy Zorka Málna és Nagy Dorka Bodza? Ezek közül nem tudunk dönteni .

Figyelt kérdés
2022. márc. 29. 17:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány ikreim lennének, pontosan ugyanaz lenne a nevük, mint így, hogy egyenként érkeztek. :) Flóra és Blanka.
2022. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%

Zorka és Dorka aranyos és szép nevek. Felnőttnek is teljesen jó.

A Málna, Bodza rémes.

A Hanna màr lejárt lemez, kb minden második kislányt Hannának hívnak az oviban. Az Abigél szép.

2022. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%

Én tudok mondani sokat, de azok eléggé hasonlítani fognak egymásra 😀

# Odett - Odil (Hattyúk tavában a 2 hattyúhercegnő neve)

# Kornélia - Kordélia

# Jázmina - Jácinta

# Karina - Korina

# Druzsiána - Fruzsina (Druzsi és Fruzsi)

# Jáhel - Ráhel

# Edit - Judit

# Fanni - Lotti

# Karolt - Sarolt

# Adél - Léda

2022. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
Abigél és Hanna a legjobbak, még a Dorka elmegy. A többit inkább ne, gyereked lesz, nem szörpöd... A Zorka pedig egyáltalán nem hangzik lánynévnek.
2022. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem stílusom de sem a Zorka sem. Dorka nem problémás, de ikreknek, tesóknak igen.



Ikreknek ugyanúgy adnék nevet, mint “mezei” testvéreknek.


Ha nagyon tetszik, akkor válaszd ki avgy a Dorka vagy a Zorka nevet az egyiküknek a másikuknak pedig egy nem olyan hasonlót.. Abigél mondjuk talán nem is olyan gyakori manapsàg



Nagy Dorka

Nagy Abigél


Teljesen jó szerintem.

2022. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak legyen Hanna meg Abigél, a gyümölcs, meg kicsinyítős neveket hagyd 😀
2022. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az Abigel Dorka es Hanna Zorka szerintem teljesen vallalhato, ha mar ennyire szeretned a Zorka-Dorka parositast (szerintem boven eleg lenne az Abigel es a Hanna, de nem az en gyerekeimrol van szo).


Lanynrvekbol nekem tetszik az Olivia, Nora, Anna, Izabella, Kornelia, Georgina, Flora, Alexandra

2022. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Abigel Dorkàra és Hanna Zorkára még egy szavazat, de akkor mindenképp az első keresztnevet használjátok, így is keverni fogjátok őket, még ha egy betű eltérés van a nevükben főleg.

Kislányom Zorka Hanna egyébként:)

2022. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Csak a 2. verzió vállalható ezek közül.
2022. márc. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egypetéjű ikerpárt, már rég felnőttek, de a mai napig utálják, ha összekeverik őket (ami azért valljuk be megesik). Nekik a nevük egyáltalán nem hasonlít, hál Istennek. Ha külsőre szinte tök egyformák és még a nevük is, az lehet, hogy kisgyereknél cuki, de felnőttként katasztrófa.


Hanna, Dóra (Dorka helyett), Abigél vállalható, normális nevek. Ezek közül választanék, ha csak ezek jöhetnek szóba.

2022. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!