Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szupinált szandál kérdés! Hol...

Szupinált szandál kérdés! Hol kaphatnék ekkora méretben?

Figyelt kérdés
A kislányom bokája dől, ezért szupinált cipőket és szandálokat hordott eddig, az kényelmes neki hosszabb távra is. De a lába már 34-es, és szandált már nem találok ebben a méretben. Illetve csak Szamost láttam, ami viszont... Hát nem valami tetszetős. 7 évesen már nem akar rózsaszín tulipános szandált felvenni, amivel tudok azonosulni. Tudnátok esetleg más márkát ajánlani ebben a méretben, ami tartja is a lábát?

2022. márc. 31. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Gyógyászati segéd bóltban kapható belső talphosszal sarok ék..Én ott veszem a fiamnak..
2022. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A tornacipőbe én is tettem már ilyet, csak nem gondoltam, hogy szandálnál is működik, mert ugye annak nincsen hátul sarokrésze, nyitott. Bevált nektek így is?
2022. márc. 31. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Salus? Fiam 33 szandált hord, nincs 34es?

Ponte720 is szupis

De régen olvastam egyedi készítésű gyogy ciporol és nem volt csúnya, meg is lepődtem. Persze rájöttem hogy a ponte20 is modern. Szerintem keress rá neten.

2022. ápr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szupináltban szerintem már csak a Ponte20 ami játszhat, és nem olyan gyógycipős kinézetű.


Lányom ovis kora óta sarokéket hord, zárt cipőknél minden további nélkül jó. Neki most 35-ös a lába. A szandál az kínszenvedés (hátul nyitott szandállal nem működik a sarokék), de én végül mindig le tudtam vadászni olyat, amibe beletehető, hátul zárt. Tavaly nyáron ilyenje volt:


[link]


Egyébként általában az ecipo.hu-n keresgélek és rendelek, amiket hordunk márkákat (Primigi, Renbut, Bartek-ezekből inkább a szandál, Geox, Skechers - a sportosabb cipők), abból nagyjából ismerem a méretezést. Ha meg mégsem jó, simán visszaküldöm, elég gördülékenyen és rugalmasan működik. Cipőboltban elvétve találok, mondjuk a tavalyi az pont sima CCC-s volt.


Amúgy is kevesebbet hord már szandált (szoknyát-ruhát is), tavaly nyáron a rövidnadrág-sportcipő kombó volt a kedvenc viselet. Az iskolai benti cipője se szandál már, hanem sportosabb balerinacipő.

2022. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, rendeltem is neki máris egy kéket 🙂
2022. ápr. 1. 23:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!