Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólsz az új adóhoz, hogy...

Mit szólsz az új adóhoz, hogy a 24 évnél idősebbek ha nincs gyermekük gyermektelenségi adót fizessenek?

Figyelt kérdés

Gyermektelenségi ADÓ

[link]


2010. szept. 14. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nagy a tartozása az országnak és már mindent kitalálnak hogy az emberekről húzzák le a pénzt!!!!!!!!!!!!!!!!!EZ MAGYARORSZÁG!!!!!!!
2010. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha emlékeim nem csalnak ezt valamikor júniusban mondta. Akkor is kavart egy kis vihart, és utána elfelejtődött a dolog. Ezt az állóvizet újra felkavarta a vasárnapi Napló riport, és többen ezt azóta tényként kezelik. Az én olvasatomban szó sincs erről, ez Boross véleménye semmi több.
2010. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne már!Annyira lerágott csont!1000 kérdést tettek fel már az elmúlt 2 napban!
2010. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te jó ég nagyon le vagyok maradva én még erről nem is hallottam.....
2010. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 passzív kiskacsa válasza:
59%

szent isten. ha ezt bevezetik, az nagyon jó lesz! én 25 évesen fejezem be az iskolát :O meg még munkátkeresni. ááá nemigaz h azért mert tartozik Mo. akkor azoknak az embereknek kell szenvedniük akik TISZTESSÉGESEN befizetik azokat a hülyeségeket, amiket muszály...

hihetetlen

2010. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kellett ennek egy húszezredik kérdést kiírni? Az elmúlt másfél napban már meg sem tudom számolni hány ilyen kérdés volt, miért nem oda írjátok a véleményeket?
2010. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem az a durva hogy hányatszor van ki írva a kérdés hanem az ha ezt meg is ítélik majd vagy hogy mondjam!sok olyan nő is van akik 24 éves korukban lehet hogy már a harmadik évüket "tapossák" hogy legyen gyerekük mint én!akkor azoknak inkább támogatás kéne!pláne ha csak sokan abba bele gondolnak hogy ez is mennyi pénzt el visz!ez azért nagyon durva lenne szerintem!
2010. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit szólok hozzá?

Baromság!

Az Orbán-kormány ("kedves" királynakképzlimagátakisb....) így akarja a barna nagycsaládos kisebbséget magához édesgetni, hiszen a fehér szinglik ezzel őket támogatják majd.....

Én 20 évesen már szültem, de megértem azt is, aki nem vállal gyereket ma ebbe az országba! Helyette tanuljon, építsen karriert, Éljen, de ne ő tartsa már el a cigánygyerekeket!

2010. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!