Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a nevekről illetve melyiket adnátok a lányotoknak?

Figyelt kérdés

A nevek : Larina,Norina,Vanilla,Aliana,Mia,Loretta,Abigél

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2022. ápr. 2. 23:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

A Mia szép, de nem adnám. Nekem az Abigél az egyik kedvenc nevem, ha lesz még lányunk, akkor esélyes.

A többi... Vanilla? Komolyan?

Nem vagyok régimódi, de az első 4 név szerintem borzasztó.

2022. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak nagyrésze nekem feleslegesen felvágós. Pl egy Aliana nevű kislányról az ugrana be, hogy komolyan? Ennyire tellett? Nagyon fantáziadús szülők ismét a gyerek nevével élik ki a kreativitásukat? Fessen a szülő ilyenkor egy képet, írjon regényt, verset, rajzoljon, de könyörgöm, szegény gyereknek ez egy életen át a neve lesz...


De persze, nem nekem kell tetsszen.

2022. ápr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül az Abigél tetszik, de azt sem adnám.
2022. ápr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen idegen neveket tanulatlan, sorozatokon élő szülők adnak szerencsétlen gyerekeiknek. Persze előnye is van. A lányról az első bemutatkozáskor kiderül, milyen a családi háttere.
2022. ápr. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó ez pontosan így van, egyik ovisom mesélte, hogy minden délután a tv előtt fekszenek és nézik ezeket a carokat az anyjával, de a retek megeszi őket. A felsorolásból pont két neve van a kislánynak. 😲😳
2022. ápr. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Az Abigél talán ami elfogadható.
2022. ápr. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Abigél vagy Norina :)
2022. ápr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
A Norina és Abigél nagyon szép, de ha csak itt gyakorin szétnézel egyre gyakoribbak, főleg az Abigél. Valószínűleg az idei statisztikában benneesz a leggyakoribb 5-ben. Így ezek miatt én személy szerint nem adnám, de neked kell tetszen. :)
2022. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%

Larina = Érdekes, de még viszonylag elfogadható.

Norina = Ezt inkább ne, annyira még nem elterjedt, szerintem mindenki Dorinának értené.

Vanilla = Inkább ne, 1:1ben vaníliának hangzik.

Aliana = Ez már távolabb áll a magyar nevektől, mint a Larina, így inkább hanyagolnám, félreérthető, "furcsállható".

Mia = túl rövid, ráadásul kicsit kutya/macskanév inkább.

Loretta = ez oké.

Abigél = nekem ez tetszik a legjobban.:)

2022. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%
Az Abigél nagyon ronda, ebihalnak fogják csúfolni. A többi simán csak rossz, karakter nélküli. A Mia az egyedüli ami tetszik.
2022. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!