Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 4-7 éves lányotoknak milyen...

A 4-7 éves lányotoknak milyen hosszú haja van? Egyenes, göndör vagy hullámos? Általában hogy hordja a haját?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Annak hogy egyenes, göndör, vagy hullámos nincs köze se a korhoz se ahhoz hogy lányok. Amennyire én tudom a hajhagymák formájához van köze ami öröklődik, mint a szemed színe.
2021. máj. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
7 éves kislányomnak göndör a haja. Szárazon lapockáig, vizesen derékig ér a haja. Leggyakrabban befonom a haját.
2021. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Háta közepéig ér, teljesen egyenes. 6 éves. Copfban hordja vagy kiengedve, elcsatolva.
2021. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
6 éves, derekáig ér, egyenes, itthon kiengedve, oviban lófarokba kötve hordja.
2021. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

4,5 éves, a fenekéig ér. Egyenes, a legvége kunkorodik.

Általában be van fonva, vagy copfban vagy kontyban van. Eddig nem akarta levágatni, csak én vágok mindig a végéből 2-3 cm-t, de mostanában mondogatja, hogy kicsit lehetne rövidebb. Szerintem nyáron vágatunk belőle kicsit többet, de nem rövidre!

2021. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Vállig érő, egyenes,vékonyszalú haja van. Volt hosszú is, de utálta, h fesülködni, fonogatni kell. Szerintem nem is kell mindenáron a hosszú haj, ha nem dus, szerintem kifejezetten csunya a par szál, vékonyka haj vagy egy kisújjnyi fonat belőle.

A mostani hajban az tetszik, h dúsabbnak hat, szép kiengedve, de fonatokat is tudok bele tenni.

2021. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

5 éves, a háta felső harmadáig ér. Nemrég 10 cm-t le kellett vágatnunk belőle, mert nagyon el volt törve.

Ez volt a legelső hajnyírása.


Mondta a fodrász, hogy nagyon vékony szálú, töredezős haja van. Sajnos, tőlem örökölte... Meg az enyhe hullámot is.


A fodrász tanácsára azóta csak fürdéshez van felkötve hajgumival a haja.

Amúgy fonom kettőbe minden reggel.


Nagyon sajnálom, hogy az én rossz minőségű hajam örökölte. Egyszer melíroztattam egy tincset, hát... tőből kellett levágni :(.

De ez van. Ebből kell kihozni a legjobbat.

2021. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!