Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éveseddel el tudsz menni...

2 éveseddel el tudsz menni úgy a boltba,hogy szépen fogja a kezed és kivárja mig sorban állsz, fizetsz stb?

Figyelt kérdés
Vagy én várok túl sokat? 😁
2022. ápr. 4. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Fogja egy darabig a kezem, de kitépi és szeretne pakolászni. Türelemmel nem vár a sorban.


Nekem nincsenek ennyi idősen elvárásaim bevallom.

2022. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Adok valamit a kezébe, hogy segítsen vinni, esetleg a kosár egyik fülét ő fogja, a másikat én, és így igen, nagyon cukin viselkedik a boltban. :) Jó, néha van olyan, hogy leveri a tésztákat a polcról, de azért többségében nem ez a helyzet. Amíg sorban állunk, addig is odaadok neki egy doboz tejet vagy valamit, hogy azt fogja és majd rakja fel a pultra a kasszás néninél. A fizetésnél szintúgy, valamit adok neki, hogy vigyázzon rá :D Vagy ha nagyon csápol valamiért, akkor egy banánt vagy gyümölcspürét adok neki egyből, és akkor nyugiban elvan addig is.


Ilyen kicsi gyerek még szeret "segíteni", én ezt a vágyát használom ki mindig.

2022. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Te vársz túl sokat 😅
2022. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ekkora korukban max. kis forgalmú pékségbe vagy drogériába ugrottunk be, a sorbanállás egy szupermarketben "öngyilkosság" lett volna :)
2022. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Természetesen, máskülönben nem tudnék boltba menni. Ő hozza a kosarat, amíg könnyű. Ő is pakol bele amit vennünk kell. Pénztárnál segít kipakolni, köszön. Elveszi a penztarostol a saját innivalóját pl. Aztán hozza a motorját és indulunk tovább.

Pici kora óta viszem és tanítom. Nyilván volt mikor elszaladt vagy mászkálni akart, akkor kimentunk a boltból. Többször nem kellett eljatszani. Értelmes, ügyes gyerek, beszél a boltosokkal stb.

2022. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Még a 8 évesemmel sem tudok nyugodtan elmenni
2022. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok. Mindig bele kell ültetnem a bevásárlókocsiba, különben mindent pakolna, menne amerre lát.
2022. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudok, de nem is várom el, kicsi még. Igaz nincs még egészen 2 éves, mert 21 hónapos a lányom, de nem hiszem, hogy 3 hónap múlva más lesz a helyzet. Én ha vele megyek boltba, akkor kocsit viszek, még akkor is, ha csak egy csomag zsepiért ugrok be, és beleültetem az erre kialakított részbe. Sokszor még így is a kezébe kell adnom valamit, hogy ne elégedetlenkedjen. 😃

A fiam 6 lesz júniusban, vele már persze simán el lehet menni.

2022. ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2 éves 3 hónapos lányom elég ügyesen vár ilyen helyzetben. De nyilván nem esek kétségbe, ha egy egy napon pont nincs erre kedve. Általában boltokban a sort kivárja. Ha nagybevásárlásnál vagyunk, akkor bele szokott ülni a nagykosárba és segít a szalagra feltenni a megvásárolni való dolgokat.
2022. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kisebb korában mindig nélkule oldottam meg a vásárlásokat,könnyebb volt,de lehet hiba is volt. Most már szeretném mindenhova vinni es hozzászokatni. Új helyen voltam,nem volt a kosárnak beleülős része, így kézen fogva jött,amúgy ügyes volt,csak fizetésnél kódorgott el,úgy kellett utána szaladni 😅
2022. ápr. 4. 12:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!