Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennél használtan hamisított...

Vennél használtan hamisított csatos hordozót (manduca), ha olcsón adnák és feltüntetnék, hogy hamisított?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem, olyat vennék amit meg tudok fizetni eredetiben is (a használt nem baj). Szánalmasnak tartom a kamus dolgokat, egyszerűen nevetséges. 😀
2022. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Már csak azért sem, mert a drága márka általában nem véletlenül drága. Olyan minőségű is. Nyilván egy hamisítvány meg azért olcsóbb, mert az meg nem adja ugyanazt a minőséget. Akkor csak a márkanév miatt nem veszem meg.
2022. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Sosem érdekeltek a márkát. Megvenném, ha amúgy szép, igényes és kényelmes, megfelel nekünk. Tök mindegy hogy eredeti e vagy sem, vagy hogy milyen márka.
2022. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

#3


Olyan vicces, amikor valaki ilyen szóhasználattal és stílussal nevez másokat igénytelennek.


(A nem válaszra szavaztam ;))

2022. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem! Ugyanis, ha utána baja lesz a babámnak, nagyon megérte az 15-20 ezer Ft amit spóroltam. A manduca, ergobaby és társai nem véletlenül kerülnek annyiba amennyibe. Inkább használtan vennék eredetit, vagy keresnék egy olcsóbb, de megbízhatóbb márkát ha nem lenne pénzem Manducára.
2022. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Én használtan vettem eredetit, eredeti dobozban, számlával.

Egyértelműen jelzett hamisítványt nem vennék.

2022. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert aztan ha kiesik a gyerek belole, hiaba rimankodok
2022. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

Igen.


Ha tényleg annyival jobb áron van.


A hamisított itt nem azt jelenti, hogy rossz, hanem azt, higy fajulhat a színe, a varras nemmolyan szép, esetleg a csat nem annyira strapás.


Szerintem a legnagyobb baj, hogy rengeteg hamisítvány kering erdetinek hirdetve..


Egyébként pont eredeti Manducám van, imádom.

2022. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem tartanàm elèg biztonsàgosnak. Autòs ülèst sem vennèk hamisat.

A hasznàlt eredeti Ergobabynk volt 10000 ft, Close Caboo-t meg ùjat vettem Ebayen 30 fontèrt. 7 ève. Nem hinnèm, hogy ennyi idő alatt annyira felmentek volna az àrak, hogy ennyit ne lehetne kifizetni.

2022. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
8. Nem! A hamisított itt azt jelenti, hogy Szlovákiában és Csehországban hamisítják a Manducát és Kelet-Európában szétszórják, mert oda jó lesz. Sem minőségben, sem biztonságban nincs köze az eredetihez. Használtan venni tök oké, hamisítva veszélyes.
2022. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!