Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lego Luigi és Super Mario -...

Lego Luigi és Super Mario - kik ők, és mit kell tudni róluk? HELP!

Figyelt kérdés

A kisfiam hatéves lesz, és ezeket kérte születésnapjára, mert az unokatesokkal is van. Hallom, hogy sokat beszélnek róla.

Kicsit utánanéztem, de nem igazán értem, mik ezek és mit tudnak, annyi derült ki, hogy rohadt drágák…



#Super Mario #Lego Luigi
2022. ápr. 8. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerelő testvérpár legóból.
2022. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Halál komoly hogy nem hallottál még a Super Mario-ról?


Mit kell tudni róla? Neked? Semmit. Csak vedd meg. 😂

2022. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Létezik olyan ember, aki nem ismeri Super Mariot??? 😲😲😲

Amúgy eredetileg egy videójáték-sorozat, a legelsőt '85-ben adták ki, szóval nem mai gyártmány

2022. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hallani hallottam, mert a gyerekek erről beszélnek folyton, de engem nem érdekelt sosem (a lego sem).

Arra a kérdésre, hogy “van olyan ember…?” inkább nem válaszolok, mert szarkasztikus volna (lásd a kérdésemet).

Oké hogy szerelők, de mit tudnak? Nem értem a jelenséget.

#2 hát, szulokent azért érdekel, pardon.

2022. ápr. 8. 15:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Mit tudnak? Maguktól semmit. Egy figura, azt tudja amit játszanak vele.
2022. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg ez a retró játék:

[link]

Ugrálós, ügyességi, sok pályán megy végig a játékos Marioval, és Luigival, hogy kiszabadítsa a hercegnőt, akit egy óriási tüskés punk teknős elrabolt :D

Azóta van belőle 3d játék, autóversenyes játék, kisfilm stb.

2022. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Volt az jó régi igazi tv-re köthető videójáték, amibe olyan sárga kazettákat kellett rakni. Egy ilyen játéknak volt a főszereplője Super Mario, kéményeken meg gombákon ugrálva kellett vele pontokat gyűjteni és a végén elértél egy kastélyhoz amiben megmentette a Királylányt. Luigi is ebben a játékban volt, de hogy hol azt nem tudom.


Ez egy ilyen lego figura. Nem tud semmit, tudod hajlítani a kezét meg a lábát és ennyi.

Ugyanolyan mint bármelyik lego figura, csak azért kerül sokba, mert Super Mario van ráfestve.

Kb mintha mancsőrjárat vagy Bing nyuszi lenne rajta. Semmit sem tud csak azért drága mert egy népszerű minta van ráfestve.

2022. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy nem tud semmit, van interaktív változat, amiben pályát lehet építeni nekik, pontokat szerezni, és hangokat adnak ki, tehát lehet vele valós játékot játszani élőben, számítógép nélkül, illetve app is van hozzá.

[link]

2022. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!