Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nőkre hány évesen szokott...

Nőkre hány évesen szokott rájönni az hogy gyereket szeretnének?

Figyelt kérdés
Sok olyan nő van aki sosem szeretne gyereket?
2022. ápr. 10. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a kortól, hanem a körülményektől függ. Sokan akkor érzik ezt először, mikor megtaláják az erre alkalmas párt, és/vagy adottak a körülmények.
2022. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Én már gyerek koromban érwztem, 18 évesen szültem.

Nem vagyok roma, 3 gyerekem van. 2 fiatalon a 3. at közel a 40hez,a férj ugyan az, idén lesz az ezüst lakodalmunk.

2022. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Úgy 16 és 50 között.

Igen, sok olyan nő van, aki nem szeretne gyereket. Aztán hogy kinek mi a sok, az relatív.

2022. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Általánosságban szerintem nagyon változó.

Nálam 28 évesen jött el az a pont, 27 éves kor előtt pedig egyáltalán nem akartam gyereket, és még voltam győződve róla, hogy soha nem is fogok akarni.

2022. ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Én 19-20 évesen nagyon akartam, aztán elmúlt. 30 évesen lettem végül anya, de inkább a férjem akarta, mint én. Én szívesen vártam volna még 3-4 évet.
2022. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekem még 18 évesen pasim se volt mégis olyanokon gondolkodtam, hogyha ennyi idősen véletlenül besikerülne a gyerek megtartanám és "örülnék neki".

Szóval ha a körülményeket és a társadalmi normákat kizárjuk, akkor már 18 évesen "szerettem volna".


Ha mindent egybevetve nézünk, akkor nekem olyan 25 éves koromban jött hogy mostmár azért jó lenne... Stabil párkapcsolat, dolgoztunk, biztos fedél volt a fejünk felett. Csak a párom nem érezte rá késznek magát.

Amire "kész lett" addigra nekem mindenféle nőgyógyászati probléma előjött, nyáron kezdjük a lombikot.

2022. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem most 33 evesen.

Eddig mondjuk anyagilag sem lett volna jó, de lehet meg tudtuk volna oldani. Csak rettegtem hogy az lesz ami anyameknal hogy allando veszekedes az anyagiak miatt. Meg állandó kiabálás, sokszor éreztem magam tehernek gyerekkent anyagilag is meg amiatt hogy foglalkozni kellett velem. És ez nagyon rossz. Szerintem ezt nem kéne a gyereknek éreznie. Fiatalon vallaltak gyereket a szüleim es szerintem nem voltak elég érettek hozzá. Hiába mondják hogy bezzeg őnekik ennyi idősen mekkora gyerkee volt, ja persze csak idő meg türelem sosem volt hozzám, se tanulni velem, se játszani, meg pénz sem, sokszor osztalykirandulásra sem mentem mert nem volt miből , nagyanyám vett egy csomó mindent.

Ez ilyen mentalis gát volt szamomra, amióta máshogy latom a helyzetet, es arra gondolok hogy mar miért lenne ugyanaz a nyűgöm mint anyameknak azota jobban keszen erzem magam erre. Az időben benne vagyok tudom, de talán így kiegyensúlyozottabb elete lesz a gyerekemnek.

2022. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!