Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik mar nem szeretnenek tobb...

Akik mar nem szeretnenek tobb gyereket, es terhesek lesznek, mit csinalnak?

Figyelt kérdés
Van mar 1-2-3-stb gyereked, terhes leszel, de nem akartal mar tobbet. Mit tennel v mit tettel ha megtortenne/megtortent?
2019. jún. 29. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A másodikat várom, kettőt terveztünk, de már beszéltünk róla, hogy utána hogyan védekezzünk, elköttessem-e magam. De arra jutottunk, hogy ehhez még fiatal vagyok, majd más módon védekezünk, és ha becsúszik a baba, akkor mégis lesz harmadik gyerek.
2019. jún. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Mi kettő gyereket terveztünk, az első sürgősségi császárral született, a második programozott császárral és előre meg volt az orvosokkal beszélve az is hogy miután megszületett a lányunk, el szeretném köttetettni a petevezetőimet. 38 éves voltam akkor, külföldön élünk. Kb a terhesség 33. hete környékén intéztük el a papírokat hozzá a korházban, elmondták hogy végzik, mik a kockázatok stb.

Ha ezek után mégis újra teherbe esnék, akkor megtartanánk a babát.

2019. jún. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

3 gyerekem van, a nagy 21 hónapos, a kicsik 3, jelenleg elképzelhetetlennek tartom, hogy legyen meg gyerekünk.


Ha most becsúszna egy, ketsegbeesnek, megijednek, de biztos megtartanam.

2019. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Óvszer+bogyó mellett aligha hiszem, hogy terhes leszek, de ha mégis, akkor abortuszra mennék. Sem fizikailag nem birnék ki meg 1 terhesseget, sem lelkileg. Birzalmas volt a második szülésem, majdnem ánuszig vágtak. Nem akarok több terhesseget, a vegére roncs voltam mindenhogy.

Plusz 2 gyerekre vagyunk berendezkedve, kettot tudunk felnevelni, kettőnek meg tudjuk adni a kellő figyelmet, odaadast és torodest.

Anyagilag még elferne, de amugy is 32 vagyok, amint lehet, elköttetem magam és a parom is gondolkodik a vazektomian.

2019. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, mit mond az orvos. A második császárnál eléggé szét kellett szabdalni engem. Széltébe-hosszába felvágták a méhem, össze voltak tapadva szervek. Másnapra belső vérzésem lett, elöntötte a hasüreget a vér, újra kellett operálni. Ezek után nem tudom, elbír-e a testem még egy terhességet és szülést. Ha a doki rámondaná az áment, megtartanánk.
2019. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! A kerdest az ihlette, hogy ilyenkor vajon a nem akart gyereket jobb e megtartani, mint elvetetni( mert mondjuk fel az ember az abortusz buntudatatol). Mimdenkire zold,
2019. jún. 29. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1 gyerekünk van, nem akarunk többet. Ha becsúszna, elvetetném.

6 éves, tehát eddig jól megy a védekezés, remélhetőleg továbbra is így lesz.

2019. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En nem tudom mit tennek. Nem biztos h lenne szivem elvetetni, de megtartani csak azert mert felnek a buntodattol? Haaat az sem a legjobb megoldas.
2019. jún. 29. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!