Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kismamák közt van valamiféle...

A kismamák közt van valamiféle kollektív öntudat?

Figyelt kérdés

Ha valaki kritizálni próbál bárkit közülük, akkor közös erővel támadják a “gonoszt”.


Itt is meg lehet figyelni, ha egyet kritizálsz, akár joggal akár nem, akkor mindjárt 30-an elkezdik nyomkodni a pirosat.


Vagy ha valaki elenged egy vicces megjegyzést, amin más kérdéseknél megmosolyognak, kismamáék kegyetlenül megtorolják.


Létezne ilyen kötelék köztük?



2022. ápr. 13. 16:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted ez más szubkultúrára nem igaz?
2022. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%

1

Oké, de kismamák a legkülönbözőbb társadalmi rétegekből kerülnek ki, és ennek ellenére alkotnak egyfajta véd- és dacszövetséget.


Én is észrevettem ezt, kérdező. :D De szerintem nem olyan vészesek, csak a kelleténél néha picit jobban átszellemülnek.

2022. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
33%
Igen azok is egy ganget alkotnak, csak ugy mint a pica nyugdijasok a banyatankal. Ezeknek meg babakocsijuk van erdekes
2022. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
47%

Amikor a gyerektelen nőket kell támadni, olyankor nagy az összefogás.


Amcsiknál szintén, amikor a képzelt ellenség ellen harcolnak, mint Tom&Jerry,Speedy Gonsales, vagy bármi amit a gyerekek kedvelnek, "mer' ne kedveljék má" és "nézzék csak amit mi mondunk" - ez szülte a nagyszerű '80-as évek elejére jellemző debil, ostoba rajzfilmeket, az inga pedig természetetesen átütött a '80-as évek második felében a brutális verzióra, szerencsére a '90-es évek korrigált a két véglet között.

2022. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%
Én is észrevettem. Tényleg van ilyen. Sőt már akkor amikor a sok debil felrakja a terhességi tesztet hogy pozitív e. Teljesen nyilvánvaló hogy NEGATÍV de közösen ugatnak le hogy a nénikéje hugának a barátnője pont így járt és ez pozitív. 😂
2022. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Egymásnak is ugranak - aki természetesen szül, az "anyább", mint aki császárral, stb.
2022. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
18%
Igen,összezárnak.Azt is észre kell venni hogy életet adtak egy gyermeknek.Az ország jövőjét alapozzák.Hasznos tagjai a társadalomnak. Sokan támadják őket, főleg a gyermektelenek. De az anyaállat is azt a kölykét eteti, amelyik életképes.
2022. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok kismama, de miért is kéne valakit kritizálni azért, mert kismama?

Valszeg prosztó a stílusod.

2022. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Mutass egy kérdést ebben a kategóriában, ahol ilyesmi történt. Mert én nem emlékszem rá,
2022. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, kismamák, tehát akkor ezt kinövik, ahogy a gyerek nő?
2022. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!