Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy szinte nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szinte nem tudok beszélni egy randin?

Figyelt kérdés

Kezdeném az elején, neten megismertem valakit, nagyon sokat beszélgettünk...és szinte egymásba is szerettük. Majd eljött a várva várt első randi. Ő is nagyon fáradt volt, meg sajnos én is, mert nekem majdnem 3 órát utaznom kellet. És nem tudtunk sajnos összefüggően beszélgetni dolgokl...sem semmi :/

Teljesen kivagyok, mivel már nem tudom, hogy mitől és mégis miért van az, hogy nem tudok egyszerűen beszélgetni értelmesen?! Akit viszont élőben ismerek meg, azzal meg nagyon jól elvagyok...

Valami tanácsot tudnátok adni, hogy mégis mit csináljak vagy hogy mitől lehet ez?! Mert ez sajnos nem először fordul elő velem :/



2013. ápr. 14. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Üti egymást az írásod. Ami annyit tesz, hogy nem a saját egyéniségedet adod irásban, más egyéniséget adsz irásban, mint ami a valóság.


"Akit viszont élőben ismerek meg, azzal meg nagyon jól elvagyok.."


kétlem.

2013. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vackorka ***** válasza:
A választ magadban kell kereseni. Valószinüleg sokat csalódtál már, nincs tul sok sikered se a nőknél. Próbálj meg szocializálódni, sok emberrel beszélgetni csak ugy, és ha találkozol egy csajjal, akkor is gondold azt hogy csak egy emberrel beszélsz, mintha nem is randi lenne, hanem valami barátoddal találkoztál volna:)
2013. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az elsőnek:

Szerintem egyáltalán nem üti egymást a kettő...ugyan azt adom neki írásban, mint amilyen vagyok...csak élőben így leblokkolok, mert nem tudom mit mondjak, mi az ami jó...mi az ami nem...


Vackorka:

Csalódni tényleg sokat csalódtam már..de nem azért mert nem vagyok jó a nőknek...sőőőőt..

Szocializálódni, ennél jobban szerintem már nem tudok...szinte mindenkit ismerek a városomban, meg ők is engem...nagyon sok haverom/barátom van. De ez a problémám csak akkor áll fent, amikor teljesen összepasszolok valakivel...és szinte bele vagyok esve.

2013. ápr. 14. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
3 De üti, mert ha azt adod irásban aki vagy, akkor élőben ugyan az vagy. Bármennyire is izgulsz.
2013. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!