Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eladnatok használt MAM-OS...

Eladnatok használt MAM-OS cumikat?

Figyelt kérdés

Nem etető Cumik hanem normális nyugtató Cumik vagy hogy hívják őket?!

Én is pénzért vettem baromira nem olcsók, vilagitosak meg párban voltak 2500ert.de viszont ugye csak ott van az hogy a gyerekem szájába lógott...

Finnyás anyukák biztos nem vennék meg.

Ti eladtatok vagy kidobtatok őket?


2022. ápr. 16. 07:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Hát én nem finnyásként sem venném meg.
2022. ápr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos nem vennék, pedig sok dolgot vettünk használtan. Egy cumi egyébként se bírja sokáig, idővel ki kell dobni. Ha sajnálod rá a pénzt, vegyél egy olcsóbb verziót.
2022. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Hát a cumi az pont nem az a kategória, amit használtan megvennék. Azért már mindenből is nem kell pénzt csinálni.
2022. ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Hát én még életemben nem hallottam olyat, hogy valaki használt játszócumit vett volna, vagy bármilyet, ha nem bontatlan. Azért na.

Jómagam sem finnyás, sem pazarló nem vagyok, sőt kifejezetten megvetem és utálom a mértéktelen fogyasztást és vásárlást, mert borzasztó káros (a környezetre elsősorban, de szerintem a személyiségre is, pláne ha ilyen szemléletben nő fel a gyerek), ezért rendszeresen turkálok ruhákat is például, pedig nem vagyunk csórók.

Viszont a cumit akár árulni, akár megvenni használtan, ultragáz szerintem.

2022. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ritkan latok is eladot, ott all hetekig a hirdetes. Kar vele foglalkozni.. most őszintén, mennyiert lenne realis feltenni? 500ftert? Nem eri meg...

Egyébként en se adnam el.

2022. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan cumit vettem mar, hogy bontatlanul arulta anyuka, nert kaptak es nem kellett. Dehat azt is a 2000ftos bolti ár helyett 1000ft ert. Most ha ebbe belegondolsz tenyleg mennyiert tudnad felrakni? Annyiert nem eri meg az idot kb
2022. ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

nem vennék használtan.

megint más szitu, hogy a tesóm kislányának vásárolt cumik kipróbálás alatt voltak 1x 10mp-t a gyerek szájában, és azokat amik nem jöttek be megkaptuk, hogy letesztelhessük, a mi lányunknak bejön e majd, milyet lesz érdemes venni. sterilizálható, nem kirágott, stb cumi.

2022. ápr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Fúj, ne legyél már ennyire igénytelen..
2022. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Ez kb egy kategória a garázsban tartott, de használt fogkefével. Kösz, inkább nem.
2022. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Remélem ezt nem komolyan kérdezted...
2022. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!