Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Alana,Szofia,...

Mit gondoltok az Alana,Szofia,Larina,Kevin,Dorián nevekről?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 19:50
1 2 3
 11/21 Derjaderja ***** válasza:
72%

Elena vagy Zsófia. Adrián még inkább Adorján.


A fentiekből a Szofia (de nem szeretem, pláne rövid o-val).

2022. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Válassz belőle kettőt is.
2022. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
A Dorián szép.
2022. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az gáz, ha valaki úgy érzi, hogy csak a nevétől lesz majd különleges majd a gyereke, ezért ilyen neveket talál ki neki. Nem mondom, hogy a full régi neveket kell adni, de vicces mikor valaki azt mondja egy névre, hogy unalmas, mintha amúgy lenne már belőle neki otthon 3 is.
2022. ápr. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, anyu meg nem valósult álmai és élet céljai itt végre teret nyernek, ebbe a névbe kell mindkettőt belesüriteni.
2022. ápr. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Szófia el egy, többi ronda.
2022. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a Dorián bejön, nem tudom, a válaszolónak mi baja van vele. Egyáltalán nem olyan erőltetett külföldieskedő, mint a többi. Lehet, hogy adnám is, de ismertem egyet, és nem szeretném, ha rá emlékeztetne, szóval nem biztos.
2022. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
Full gáz név XD
2022. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

Alana,Szofia,Larina -cool mind, illik külföldi,-és magyar vezetéknevekhez is.

Kevin -én erről egy pálcika -kinézetű emberre asszociálok, akit elfúj a szél. Nekem ez a név nem elég kemény, túl lágy, nem elég férfias; de egyébként jó név, mert teljesen vállalható, rendes, tisztességes név.

Dorián - cool név nem a legeslegszebb fiúnevek, de a legszebb -fiúnevek között van, szóval szerintem gyönyörű; na, ez tök jó férfias hangzású név, nem is becézném, ez így van jól, ahogy van.


Lányokból az Alanát nem becézném, Szofiát lehet Szofinak, Larinát vagy végigmondanám, vagy Lara, vagy Lari -nak becézném; ez akár lehet mind a három is, hogy felváltva, ahogy jön.


Egyébként a Kevinből tudok egy férfiasabb változatot, a Keve. Nem a kedvenc nevem ez sem, ez nekem az átlagos nevek között van, hogy nem szép, de nem csúnya, teljesen oké, jó , vállalható, rendben van.

2022. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%
*vagy még esetleg Alanát lehet simán Lanának, de akkor lehet,hogy azt hinnék, hogy az a teljes alak, és mindig meglepődnének, amikor rájönnek, hogy nem, mondjuk ez nem baj; akkor Alanánál is lehet váltogatni, hogy Alana, vagy Lana. És akkor pl Lana a becézett, ha valaki nagyon becézni akarja; ígyis tök yó. :):):)
2022. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!