Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a KATA név?...

Tetszik nektek a KATA név? Szerintetek nagyon gyakori mostanában? Köszi?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Unokahugom 3eves és így hivják vagy is katalin, de mindenki katázza.


Az oviben csak ö kata.

2010. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos.

Nálunk nincsenek Katák.

2010. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem így hívnak, de nekem nem tetszik a nevem. Viszont mostanában újra divatosak ezek a "retró" nevek, mint pl. a Sára, Bori is. 10 évvel ezelőtt furcsálták volna ha ilyen nevet adsz a gyerekednek, mert akkor a Fanni, Vivien, stb volt a menő, de mostmár sokaknak újra ez tetszik.
2010. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, ha lányom lenne akkor Katának hívnák :) amúgy annyira felénk sem gyakori, bár most vasárnap volt a kisfiam és még két baba keresztelője, és a kislány neve Kata Boróka volt.... de szerintem annyira nem gyakori :)
2010. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem tetszik a Katalin név, Kata becézéssel. Én is gondolkodtam rajta, de vannak más nevek, amelyek jobban tetszenek. És tényleg ritka név manapság, én szinte csak Zsófikat meg Jázminokat na meg Boglárkákat ismerek :)
2010. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért azzal foalkozol, hogy milyen gyakori név. Tetszk? Ha igen, akkor add a babádnak.


"egy 10,5 éves Bence Márk és egy 1,5 éves Szonja Jázmin anyukája, akit baromira nem érdekel, hoy kinek tetszik, vagy milyen gyakori a gyerekei neve"

2010. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik ez a név, de egyetértek az előző hozzászólóval! az a lényeg, hogy NEKTEK TETSZEN! =)
2010. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A Kata név tetszik:)

viszont a Katalin és a Kati becézése nem

2010. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tetszik, Katalinként és Kataként is. Ismerek Katákat, nagyon szeretem őket :)
2010. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint Kata tetszik,de mint Katalin nem.Katának úgy tudom lehet anyakönyvezni:-)
2010. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!