Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Levelezői védőnői képzésről t...

Levelezői védőnői képzésről t mesélnétek? Két gyermekes édesanya vagyok, de úgy döntöttem szeretném megpróbálni az egyetemet. Van közöttetek olyan aki bármilyen képzést gyerekek mellett csinált végig?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Fu, lelkileg rohadt nehez. Nem csak rendes szulok vannak. Sajnos latni fogsz erzelmileg megnyomorodott, stresszes kicsiket is, akiket ugy tartanak, hogy pont meg nem lehet oket kiemelni.
2022. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Én azt mondom, hogy ha még a képzés kategóriát se tudtad megtalálni, akkor ne vágj bele ebbe, nagyon csúnya kudarc lehet belőle.
2022. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2-es!

Ha az utolsó kérdésemre gondolsz, arra vagyok kíváncsi, hogy ki hogyan élte meg/csinálta végig gyerek mellett a tanulást.

Nem azt kérdeztem, hogy szerintetek milyen kategóriát válasszak.

2022. ápr. 25. 22:12
 4/12 anonim ***** válasza:
7%

Akkor sem az egyéb kérdésekbe kell tenni, hanem ide, a gyerekvállalásba.

Ha annyira hanyag/öntörvényű vagy, hogy még ez sem érdekel, akkor kérlek, hogy NE menjél sehova, ahol pici gyerekeket bíznának rád!

2022. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már hogy tartozna a védőnői képzés a gyerek vállaláshoz? 😅 Mióta sorolják az egyetemi vagy bármilyen szociális képzéseket ide?


Azt szeretném megemlíteni azért, hogy gratulálok Neked, kedves ismeretlen "embertársam", hogy ennyiből következtettél erre a kijelentésre! Ahoz külön, hogy ilyen szabadon ítélkezel másokról!

2022. ápr. 25. 22:24
 6/12 anonim ***** válasza:
8%

Ha mindent támadásnak veszel, és mindenre hárítással reagálsz, akkor nagyon nem való neked ez a szakma.

Itt problémákat kell megoldani, és NEKED kell megoldani, és lehetőleg úgy, hogy gondosan, ELŐRE készülsz rá.

Nem hanyagul odadobod valahova a dolgokat, ahogy most csináltad, és ha valami baj lesz, akkor támadsz, hárítasz és mást okolsz!

Még megpróbálhatsz ezen változtatni, de akkor EL KELL KEZDENED!

2022. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én hárítok?

Rendben. Ha Te ettől jobban alszol.

2022. ápr. 25. 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Én gyógyszertári asszisztens képzésre jártam, míg otthon voltam a lányommal. Sok időt vett el, és sokszor voltam fáradt este, mikor őt leraktam aludni, és 9 után álltam neki tanulni. Azt nem írtad, hogy mennyi idősek a gyerekek, és milyen munkaidőben dolgozol mellettük, illetve van-e segítséged. Én most újra tanulok, de a gyerekem már nagyobb, önálló, és online tanulok, ami azért sokkal jobb, mint eljárni valahová.
2022. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Én nappalin végeztem, iszonyú mennyiségű gyakorlattal. Nem hiszem hogy a levelező képzés adna akkora tudást hogy biztonsággal dolgozhass.
2022. ápr. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Ne törődj a 2-essek, ostoba szegény, plusz jól beégette magát a tudatlanságával mikor megpróbált okoskodni :) fusztrált szegényke
2022. ápr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!