Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Levelezői védőnői képzésről t...

Levelezői védőnői képzésről t mesélnétek? Két gyermekes édesanya vagyok, de úgy döntöttem szeretném megpróbálni az egyetemet. Van közöttetek olyan aki bármilyen képzést gyerekek mellett csinált végig?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%
Én szociális munka szakot csinaltam levelezőn,2 éves volt mikor államvizsgáztam. Szerintem szuper ötlet,hogy tanulni akarsz, vágj bele bátran.
2022. ápr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csecsemő és kisgyermekgondozót valamint óvodapedagógiát végeztem levelezőn. Az elsőnél terhesen államvizsgáztam az könnyebb volt munka mellett gyerek nélkül. Az ovpedet már gyerek és munka mellett csináltam, de lányom már óvodás volt. Hát kemény volt így is. Év közben nem gond de a vizsgaidőszak 1-1,5 hónapja brutál. Mikor lányom elaludt 10 után tanultam éjjel 2ig. Vagy beadandót, szakdogát írtam. Napkozben ha volt fél órám nem pihentem, hanem tanultam, ha valaki elvitte a gyereket nem takarítottam, pihentem, tanultam. Vizsgaidőszakokban általában befizettünk ebédre, főzés helyett volt időm tanulni. Sok lemondással jár, de nem lehetetlen, viszont egy támogató család nem árt mögéd. Egyrészt aki néha elviszi a gyereket hogy tudj tanulni, másrészt aki elvisel a vizsgaidőszakban.

Az hogy mennyi tudást szerzel levelezőn...nem a diplomától leszel jó szakember, az édeskevés amit ott tanulsz, majd utána, mikor gyakorlod a szakmád akkor tanulod meg igazán.

2022. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!