Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolatod van a...

Milyen kapcsolatod van a mostohagyerekeiddel és a mostohagyerekeid anyjával? Minek tekintenek téged a mostohagyerekeid?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó. A gyerekkel és az ex feleséggel is. Vannak néha közös programok, voltunk babanézőben amikor ott született baba, ők is jöttek ide, mikor nálunk született.
2022. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekekkel jó, az anyjukkal közömbös. A gyerekek sokat vannak nálunk, péntek délutántól vasárnap délutánig. Vannak dolgok, amikben nem értünk egyet a gyerekekkel kapcsolatban. Ezt jól kezeli az anyjuk.
2022. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mostohaanyám van. Nagyon szeretem, ő tarja össze az apám felőli családot. Ha ő nem áll ki értem, akkor én most nem lennék jelen a 2 öcsém életében.

Anyukámmal is jó a kapcsolata, sőt a két oldalról származó testvéreim nagyon jó barátok, sokszor összejárnak játszani tőlem függetlenül.

2022. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!