Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten hol találhatok...

Budapesten hol találhatok kétkarú kipróbálható mérleget a gyereknek?

Figyelt kérdés

Tehát egy régi, kétkarú mérleget szeretnék beszerezni súlykészlettel, amit kedvére próbálgathat, méricskélhet vele. Vagy akár csak valami játszóházban is jó lenne, ahol szórakozhat vele pár órát, megtapasztalhatja, milyen.


Neten csak "fa" játékmérleget találtam ilyenben, és van hozzá összesen 4-5 súly, azzal nem lehet mérni rendesen.


2022. máj. 2. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek nem olyanok, nem emelkednek/süllyednek látványosan! Olyan kellene, amiről lelógnak a karok és rendesen, látványosan mozognak.
2022. máj. 2. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Olyan nagyon látványosan egyik se fog mozogni.

2022. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erről írtam a kérdésben, hogy ilyet találtam(fa játék kevés súllyal), de nekem rendes kellene sok súllyal. Annakidején nagypapámnak volt, de már nincs meg, valahol csak lehet kapni normális súlykészlettel(10+darab) fém mérleget, vagy legalább kipróbálni.. És de, látványosan mozgott, jó 15-20 centiket emelkedett/süllyedt.
2022. máj. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!