Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, ha egy nőnek véget ér a gyermekszülés 1 bizonyos gyermek létszám megléte után?

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem akar többet?
2022. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt szerettem volna, a férjem is kettőt szeretett volna, lett kettő, mi a részünkről végeztünk, nem, nem klimaxolok, 30 alatt vagyok időm még lenne többre, a család nem szól bele, de nem akarunk többet és pont.
2022. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nehezebb (nem csak testileg, hanem lelkileg főleg) mint gondoltam.


A szülés körüli trauma, az állandó aggódás, a hatalmas felelősség. Na meg kitudja, hogy ez az egy nem lesz-e pl valamilyen sni gyerek, hiperaktív, adhd-s.

Várunk még 5 évet, és ha akkor akarunk még akkor talán.

2022. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a kérdést...

Ha valaki pl 2 gyereket szeretne, akkor kettőt szül. Miért szülne egy 3.at is, ha nem akar?!

2022. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Gondolom, mindenkinek van egy gyerekszám ami belefér, miért szülnének többet, mint akarnak?
2022. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrétan szó szerint a kérdésre vársz választ, annak az oka, hogy "egy nőnek véget ér a gyermekszülés 1 bizonyos gyermek létszám megléte után" az, hogy nincs több gyermek a hasában. Aki egy babával váradós, annak a gyermekszülés 1 baba után ér véget. Aki ikreket vár, annak a gyermekszülés 2 baba után ér véget. Hármasikreknél hármat szül...


Ha pedig arra voltál kíváncsi, hogy ki mi alapján határozza meg azt, hogy hány gyermeket vállal - nos, arra már kaptál válaszokat.


De jó volna, ha komolyabban vennék a fogalmazástanítást...

2022. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kettőt terveztem, párom is, meg az egészségemmel is gondok vannak.
2022. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
Mert feltalálták a fogamzásgátlókat, így tervezhető lett a család létszáma.
2022. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező arra gondolsz, hogy 100 éve egy családban volt 8-10 gyerek is?

Azóta már feltalálták a fogamzásgátlást, lehet annak van köze hozzá...

2022. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!